This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.

World

Club Friendlies 2020


World


winner Winner
Top goal scorer
N/D

Games

Thu 31.Dec.2020 - 12:30 Ho Chi Minh 0-0 Sai Gon
Thu 31.Dec.2020 - 10:00 Ha Noi 3-3 Binh Dinh
Wed 30.Dec.2020 - 11:00 HAGL 2-3 Da Nang
Wed 30.Dec.2020 - 09:00 Nam Dinh 0-0 Sanna
Tue 29.Dec.2020 - 12:30 Sai Gon 3-1 Ha Noi
Tue 29.Dec.2020 - 10:00 Ho Chi Minh 0-2 Binh Dinh
Sat 26.Dec.2020 - 08:30 Ho Chi Minh 2-1 Nam Dinh
Sun 20.Dec.2020 - 11:00 Socuéllamos 0-2 Villarrubia
Sat 12.Dec.2020 - 08:00 Brno II 3-3 Znojmo
Wed 09.Dec.2020 - 09:00 Cobras 0-0
e.t.(0-1)
Eastern Utd
Sat 05.Dec.2020 - 15:00 Haringey B 5-3 Hendon
Thu 03.Dec.2020 - 11:00 Legion Dynamo 0-1 Anzhi
Wed 18.Nov.2020 - 15:30 Dcheïra 1-2 IR Tanger
Tue 17.Nov.2020 - 17:00 Rosenborg II 1-0 Levanger
Sun 15.Nov.2020 - 15:00 Dcheïra 0-4 Chabab Moham.
Sat 14.Nov.2020 - 15:30 FUS Rabat 0-0 RCA Zemamra
Sat 14.Nov.2020 - 15:00 Chabab Moham. 0-0 HUSA
Sat 14.Nov.2020 - 11:30 Badajoz 4-1 Guijuelo
Fri 13.Nov.2020 - 16:00 Moralo 0-2 Mérida
Fri 13.Nov.2020 - 15:00 Dcheïra 3-3 HUSA
Sat 07.Nov.2020 - 15:30 FUS Rabat 2-1 Wydad Fès
Sun 01.Nov.2020 - 13:00 Doxa Cancelled Kavala P
Thu 29.Oct.2020 - 19:00 Arnoldsweiler Cancelled Raspo Brand
Sun 25.Oct.2020 - 14:00 Diagoras 3-1 Ialysos
Sat 24.Oct.2020 - 14:30 Levadiakos 3-0 Ionikos
Fri 23.Oct.2020 - 13:30 Comunicaciones 1-2 Flandria
Sat 17.Oct.2020 - 14:00 Veria 1-1 Trikala
Fri 16.Oct.2020 - 14:00 Lokomotiv Sf 1-0 Oryahovitsa
Mon 12.Oct.2020 - 11:00 Escudo 1-1
p.g.(2-3)
Barquereño
Mon 12.Oct.2020 - 11:00 Condal 3-2 Berrón
Sun 11.Oct.2020 - 17:00 Don Benito 2-2 Manchego
Sun 11.Oct.2020 - 17:00 Santander 1-2 Amorebieta
Sun 11.Oct.2020 - 17:00 Pozoblanco Cancelled Azuaga P
Sun 11.Oct.2020 - 17:00 Badajoz 2-1 Córdoba
Sun 11.Oct.2020 - 16:00 Igualada 1-1 L'Hospitalet
Sun 11.Oct.2020 - 16:00 Arcos 1-3 Xerez
Sun 11.Oct.2020 - 16:00 Benavente 1-1
p.g.(3-5)
Astorga
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Cerdanyola 1-0 Castelldefels
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Prat 0-0 Grama
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Europa 1-0 Banyoles
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Real Avilés 4-0 San Martín
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Chinato 2-1 Trujillo
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Montijo 2-0 Jerez
Sun 11.Oct.2020 - 11:00 Écija 0-2 Palma del Río
Sat 10.Oct.2020 - 19:15 Sants Cancelled Vilassar P
Sat 10.Oct.2020 - 18:00 Mérida 1-1 Cádiz II
Sat 10.Oct.2020 - 18:00 Alcoyano 0-0
p.g.(3-4)
Yeclano
Sat 10.Oct.2020 - 17:30 Sanluqueño 1-2 Betis II
Sat 10.Oct.2020 - 17:30 Alavés II 1-2 Tudelano
Sat 10.Oct.2020 - 17:00 Guijuelo 1-1 Oviedo II
Sat 10.Oct.2020 - 17:00 Aceuchal 1-4 Cacereño
Sat 10.Oct.2020 - 17:00 Lorca Cancelled Totana P
Sat 10.Oct.2020 - 17:00 Ávila 2-2 Torrijos
Sat 10.Oct.2020 - 17:00 Torre del Mar 1-2 Antequera
Sat 10.Oct.2020 - 16:30 Sant Andreu 2-1 San Cristóbal
Sat 10.Oct.2020 - 16:30 Lenense Cancelled Lealtad P
Sat 10.Oct.2020 - 16:00 Villalbés 0-1 La Coruña II
Sat 10.Oct.2020 - 16:00 Cayón 1-0 Cartes
Sat 10.Oct.2020 - 16:00 Poblense 3-3
p.g.(5-6)
Mallorca II
Sat 10.Oct.2020 - 11:30 Marbella 0-1 Linares
Sat 10.Oct.2020 - 11:15 U. Comercial 1-3 Real Titánico
Sat 10.Oct.2020 - 11:00 Segoviana 4-0 Collado Villal
Sat 10.Oct.2020 - 11:00 Cirbonero 1-0 Burladés
Sat 10.Oct.2020 - 10:30 Navarro 0-2 Covadonga
Sat 10.Oct.2020 - 10:00 JD Somorrostro 3-1 Siete Villas
Fri 09.Oct.2020 - 20:00 Santa Brígida 1-1 Tamaraceite
Fri 09.Oct.2020 - 19:00 Laredo 1-1 Zamora
Fri 09.Oct.2020 - 19:00 Puente Genil 2-2 Alhaurino
Fri 09.Oct.2020 - 19:00 Peña Sport 1-4 Ardoi
Fri 09.Oct.2020 - 19:00 Socuéllamos 2-3 Atzeneta
Fri 09.Oct.2020 - 18:30 Praviano 1-2 L'Entregu
Fri 09.Oct.2020 - 10:30 Saguntino 0-1 Catarroja
Thu 08.Oct.2020 - 19:45 Valverdeño 1-2 Badajoz II
Thu 08.Oct.2020 - 19:30 Zamora 1-1 Leonesa
Thu 08.Oct.2020 - 18:30 Corellano 1-1 Peña Azagresa
Thu 08.Oct.2020 - 16:30 Montijo 2-1 Badajoz
Wed 07.Oct.2020 - 19:45 Campanario 0-5 Villanovense
Wed 07.Oct.2020 - 19:30 Plasencia 0-0 Cacereño
Wed 07.Oct.2020 - 19:00 Arcos 1-4 Xerez DFC
Wed 07.Oct.2020 - 19:00 Mutilvera 1-0 Racing Rioja
Wed 07.Oct.2020 - 19:00 CD Coria 0-2 Mérida
Wed 07.Oct.2020 - 18:30 Sestao Cancelled Barakaldo P
Wed 07.Oct.2020 - 18:00 Gimnástica 1-2 Burgos
Wed 07.Oct.2020 - 17:30 Cristo Atl Cancelled Valladolid II P
Wed 07.Oct.2020 - 11:30 Baleares 1-1 Peña
Wed 07.Oct.2020 - 11:00 Pontevedra 1-2 La Coruña
Tue 06.Oct.2020 - 19:30 Gama 0-6 Laredo
Tue 06.Oct.2020 - 18:30 Xerez 2-2
e.t.(2-2)
p.g.(6-5)
Sanluqueño
Tue 06.Oct.2020 - 18:00 Marbella 2-1 Sevilla II
Sun 04.Oct.2020 - 19:30 Buzanada 1-1
p.g.(4-3)
Victoria
Sun 04.Oct.2020 - 17:30 Bembibre 2-3 Barco
Sun 04.Oct.2020 - 17:00 Chinato 2-0 Arroyo
Sun 04.Oct.2020 - 17:00 Sóller 2-0 Ferriolense
Sun 04.Oct.2020 - 16:30 Atios 6-0 AG Estudiantil
Sun 04.Oct.2020 - 16:00 Naval 3-0 Monte
Sun 04.Oct.2020 - 16:00 Barquereño 0-2 Siero
Sun 04.Oct.2020 - 11:15 Campanario 1-0 Talarrubias
Sun 04.Oct.2020 - 11:00 Castelldefels 2-0 Vilassar
Sun 04.Oct.2020 - 11:00 Paterna 3-1 Castellonense
Sun 04.Oct.2020 - 10:30 Ibiza 1-0 Peña
Sat 03.Oct.2020 - 19:30 Victoria 2-0 San Lorenzo
Sat 03.Oct.2020 - 19:30 Villarrobledo 0-0
p.g.(6-5)
Villarrubia
Sat 03.Oct.2020 - 19:00 Sant Andreu 0-0 Manresa
Sat 03.Oct.2020 - 18:30 San Cristóbal 1-0 Girona II
Sat 03.Oct.2020 - 18:30 Cerdanyola 2-2 Santfeliuenc
Sat 03.Oct.2020 - 18:00 Bergantiños 0-0 La Coruña
Sat 03.Oct.2020 - 17:30 Lucena 1-1 Alhaurino
Sat 03.Oct.2020 - 17:30 San Fernando 3-1 Ceuta
Sat 03.Oct.2020 - 17:00 Santa Amalia 1-5 Don Benito
Sat 03.Oct.2020 - 17:00 Valencia II 2-1 Orihuela
Sat 03.Oct.2020 - 14:30 Estrella Roja 0-1 San Martín Arena
Sat 03.Oct.2020 - 11:00 Levante II 0-1 Murcia
Sat 03.Oct.2020 - 11:00 UD Ourense Cancelled Pontevedra P
Sat 03.Oct.2020 - 10:30 Salamanca UDS 1-1 Majadahonda
Sat 03.Oct.2020 - 10:30 Leioa 0-5 Sestao
Sat 03.Oct.2020 - 10:30 Marbella 2-3 Granada II
Sat 03.Oct.2020 - 10:00 Las Palmas II 3-0 Santa Brígida
Fri 02.Oct.2020 - 21:00 Buzanada 4-1 San Isidro
Fri 02.Oct.2020 - 20:00 Cornellà 1-2 Terrassa
Fri 02.Oct.2020 - 20:00 Alhaurín 0-0 El Palo
Fri 02.Oct.2020 - 19:30 Escudo 0-1 Solares
Fri 02.Oct.2020 - 19:30 Moralo Cancelled Cacereño
Thu 01.Oct.2020 - 20:00 Calamonte 4-0 Mérida II
Thu 01.Oct.2020 - 19:00 Manchego 1-1 Socuéllamos
Thu 01.Oct.2020 - 17:30 Trujillo 1-0 Arroyo
Wed 30.Sep.2020 - 19:30 Castilleja 0-2 Coria
Wed 30.Sep.2020 - 19:00 Txantrea 2-3 Peña Sport
Wed 30.Sep.2020 - 19:00 Miajadas 0-6 Mérida
Wed 30.Sep.2020 - 19:00 Don Benito 2-1 Cacereño
Wed 30.Sep.2020 - 19:00 Lucena Cancelled Córdoba P
Wed 30.Sep.2020 - 19:00 Eldense 3-1 Albacete II
Wed 30.Sep.2020 - 19:00 Tropezón 6-1 Santillana
Wed 30.Sep.2020 - 18:30 Alcoyano 6-1 Benigànim
Wed 30.Sep.2020 - 18:30 Vilafranca 0-4 Badalona
Wed 30.Sep.2020 - 18:00 JD Somorrostro 3-0 Barakaldo
Wed 30.Sep.2020 - 18:00 Ávila 3-0 Talavera
Wed 30.Sep.2020 - 18:00 Arandina 1-0 Cristo Atl
Wed 30.Sep.2020 - 17:00 Rota 0-3 Xerez
Wed 30.Sep.2020 - 10:30 Granada II 1-1 Linense
Tue 29.Sep.2020 - 19:30 Mineros 1-1 Santander II
Tue 29.Sep.2020 - 18:00 Algeciras 0-1 Sevilla II
Tue 29.Sep.2020 - 17:00 Avilés Stadium 0-2 Lealtad
Sun 27.Sep.2020 - 18:00 Villanovense 0-2 Cacereño
Sun 27.Sep.2020 - 18:00 San Cristóbal 0-1 Grama
Sun 27.Sep.2020 - 17:30 Saguntino 0-0 Benicarló
Sun 27.Sep.2020 - 17:00 Azuaga 0-0 Jerez
Sun 27.Sep.2020 - 16:30 La Bañeza 2-1 Cul. Leonesa
Sun 27.Sep.2020 - 16:00 Júpiter 2-1 Castelldefels
Sun 27.Sep.2020 - 16:00 Atl. Deva 1-1 Escudo
Sun 27.Sep.2020 - 16:00 Quintanar 1-0 Pedroñeras
Sun 27.Sep.2020 - 15:30 Poblense 1-0 Ibiza Pitiusas
Sun 27.Sep.2020 - 11:00 Paterna 1-1
e.t.(1-1)
p.g.(2-3)
Torrent
Sun 27.Sep.2020 - 11:00 Prat 2-1 Pobla
Sat 26.Sep.2020 - 20:00 San Lorenzo Cancelled Buzanada
Sat 26.Sep.2020 - 19:00 Alzira 0-1 Valencia II
Sat 26.Sep.2020 - 19:00 Güímar 0-2 Marino
Sat 26.Sep.2020 - 18:30 Horta 1-1 San Cristóbal
Sat 26.Sep.2020 - 18:00 Extremadura 1-1 Don Benito
Sat 26.Sep.2020 - 18:00 Guijuelo 2-0 Peñaranda
Sat 26.Sep.2020 - 18:00 Vilassar 3-1 Santfeliuenc
Sat 26.Sep.2020 - 17:30 Calamonte 2-0 Badajoz II
Sat 26.Sep.2020 - 17:30 Tropezón Cancelled Barreda P
Sat 26.Sep.2020 - 17:30 Roque Lepe 1-0 Huelva
Sat 26.Sep.2020 - 17:00 Arenteiro 2-1 Compostela
Sat 26.Sep.2020 - 17:00 L'Escala 0-5 Barcelona II
Sat 26.Sep.2020 - 17:00 Gimnástica 1-2 Llanera
Sat 26.Sep.2020 - 17:00 Escudo 1-1 Selaya
Sat 26.Sep.2020 - 16:00 Leioa 2-1 Arenas Getxo
Sat 26.Sep.2020 - 11:00 Cornellà 1-0 Sant Andreu
Sat 26.Sep.2020 - 11:00 Algeciras 0-0 Melilla
Sat 26.Sep.2020 - 11:00 Burladés 1-4 Peña Sport
Sat 26.Sep.2020 - 11:00 Segoviana 1-0 Las Rozas
Sat 26.Sep.2020 - 09:30 Ibiza 2-1 UCAM
Fri 25.Sep.2020 - 21:00 I'Gara 3-3
e.t.(3-3)
p.g.(3-5)
San Miguel
Fri 25.Sep.2020 - 19:00 Manresa 2-0 Olot
Fri 25.Sep.2020 - 17:30 Betis II 1-1 Badajoz
Fri 25.Sep.2020 - 17:30 Leonesa 1-1 Majadahonda
Fri 25.Sep.2020 - 16:00 Lealtad 0-2 Oviedo II
Thu 24.Sep.2020 - 20:00 Calamonte 5-3 Zarceño
Thu 24.Sep.2020 - 19:30 Ripollet 0-2 Sant Ildefons
Thu 24.Sep.2020 - 19:30 Escudo 0-2 Mineros
Thu 24.Sep.2020 - 19:00 Algeciras 1-4 Córdoba
Thu 24.Sep.2020 - 18:45 Covadonga 1-0 Llanes
Thu 24.Sep.2020 - 18:30 Montañesa 0-0 Europa
Thu 24.Sep.2020 - 18:00 Ibiza 0-0 El Ejido
Wed 23.Sep.2020 - 20:00 Cornellà 0-1 Sants
Wed 23.Sep.2020 - 19:30 Miajadas 2-5 Villanovense
Wed 23.Sep.2020 - 19:30 La Roda 2-0 Cieza
Wed 23.Sep.2020 - 19:30 Sant Andreu 0-0 Atlètic Lleida
Wed 23.Sep.2020 - 19:15 Santa Amalia 2-5 Extremadura
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Murcia 0-2 Ibiza
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Caudal 0-3 Langreo
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Tropezón 2-0 Noja
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Terrassa 3-0 UE Castellar
Wed 23.Sep.2020 - 18:45 Durango 1-1 Leioa
Wed 23.Sep.2020 - 18:30 Eldense 1-1 Hércules
Wed 23.Sep.2020 - 18:30 Sodupe Cancelled Portugalete P
Wed 23.Sep.2020 - 18:00 Ávila 1-0 Tordesillas
Wed 23.Sep.2020 - 18:00 Villarrubia 4-0 Talavera
Wed 23.Sep.2020 - 17:15 UD Sámano 2-4 Sestao
Wed 23.Sep.2020 - 17:00 Marbella 0-1 Linense
Wed 23.Sep.2020 - 17:00 Compostela Cancelled Pontevedra
Tue 22.Sep.2020 - 19:00 Algeciras 3-1 Ceuta
Sun 20.Sep.2020 - 19:00 Moralo 0-0
e.t.(0-0)
p.g.(3-1)
Villanovense
Sun 20.Sep.2020 - 18:15 CD Coria 1-1 Don Benito
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Gavà 3-3
e.t.(3-3)
p.g.(4-5)
Prat
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Villarrobledo 1-0 Albacete II
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Granollers 0-2 Cerdanyola
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Montañesa Cancelled Europa
Sun 20.Sep.2020 - 17:00 Constància 1-3 Manacor
Sun 20.Sep.2020 - 16:30 Condal 1-1
e.t.(1-1)
p.g.(2-3)
Valdesoto
Sun 20.Sep.2020 - 16:00 Naval 1-0 Real Burgos
Sun 20.Sep.2020 - 15:30 Montevarchi Cancelled Scandicci
Sun 20.Sep.2020 - 15:00 Pergolettese 0-1 Pro Sesto
Sun 20.Sep.2020 - 11:00 Martinenc 2-2 Rubí
Sat 19.Sep.2020 - 20:00 Quintanar 0-4 Socuéllamos
Sat 19.Sep.2020 - 19:30 La Roda 2-3 Elche II
Sat 19.Sep.2020 - 19:00 Europa 1-2 Manresa
Sat 19.Sep.2020 - 18:30 L'Hospitalet 1-2 Prat
Sat 19.Sep.2020 - 18:30 Alzira 2-1 Vilamarxant
Sat 19.Sep.2020 - 18:00 Santa Amalia 0-4 Cacereño
Sat 19.Sep.2020 - 18:00 Santa Catalina 2-1 Sóller
Sat 19.Sep.2020 - 18:00 Gerena Cancelled Xerez
Sat 19.Sep.2020 - 17:30 Guijuelo 2-1 Extremadura
Sat 19.Sep.2020 - 17:30 Selaya 0-1 Cayón
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Lorca Cancelled UCAM P
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Burgos 2-0 Athletic II
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Júpiter 2-3 Sant Andreu
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Lealtad 1-0 Santander
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Peralada 2-0 Llagostera
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Colunga 1-2 Real Avilés
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Lorca 1-2 SFC Minerva
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Orihuela 1-1 Intercity
Sat 19.Sep.2020 - 16:30 Numancia 0-2 SD Logroñés
Sat 19.Sep.2020 - 12:00 San Fernando 0-0 Granada II
Sat 19.Sep.2020 - 11:00 Rubí 0-1 Terrassa
Sat 19.Sep.2020 - 11:00 Oviedo II 1-2 Caudal
Sat 19.Sep.2020 - 10:30 Arandina 1-1 Real Burgos
Sat 19.Sep.2020 - 10:00 Navarro 0-1 Marino Luanco
Sat 19.Sep.2020 - 10:00 JD Somorrostro 3-0 Durango
Fri 18.Sep.2020 - 19:30 Moralo Cancelled Trujillo P
Fri 18.Sep.2020 - 19:30 Las Zocas 0-3 Marino
Fri 18.Sep.2020 - 19:00 Eldense 2-0 Yeclano
Fri 18.Sep.2020 - 19:00 Tropezón 4-1 Selaya
Fri 18.Sep.2020 - 18:45 Covadonga 1-0 Llanera
Fri 18.Sep.2020 - 17:30 Rota 0-5 Sanluqueño
Thu 17.Sep.2020 - 19:00 L'Hospitalet 3-1 Santboià
Thu 17.Sep.2020 - 19:00 San Fernando 0-0 Córdoba
Thu 17.Sep.2020 - 19:00 Cabecense 0-0 Xerez DFC
Thu 17.Sep.2020 - 16:00 Arezzo 1-1 Pianese
Thu 17.Sep.2020 - 09:30 Sanna Cancelled Dak Lak
Wed 16.Sep.2020 - 20:30 Figueres 1-0 Olot
Wed 16.Sep.2020 - 19:45 Kettering 1-0 Hempstead
Wed 16.Sep.2020 - 19:45 Padiham 2-2 Clitheroe
Wed 16.Sep.2020 - 19:45 Montevarchi 1-1 Prato
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Castelldefels Cancelled Martinenc
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Villarrobledo 2-2 La Roda
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Rayo Ibense 1-2 Eldense
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Roteña 1-3 Xerez
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Escudo 2-0 Nueva Montaña
Wed 16.Sep.2020 - 19:00 Guijuelo 3-1 CD Coria
Wed 16.Sep.2020 - 19:00 Orihuela 0-1 Murcia
Wed 16.Sep.2020 - 19:00 Llerenense 2-3 Extremadura II
Wed 16.Sep.2020 - 18:30 Bembibre 2-6 Leonesa
Wed 16.Sep.2020 - 18:30 Gavà Cancelled Igualada
Wed 16.Sep.2020 - 18:30 Banyoles 1-1
p.g.(1-4)
Llagostera
Wed 16.Sep.2020 - 18:00 Espanyol II 3-0 Badalona
Wed 16.Sep.2020 - 18:00 Ávila 1-0 Peñaranda
Wed 16.Sep.2020 - 17:30 Salamanca UDS 0-0 Astorga
Wed 16.Sep.2020 - 17:15 Real Titánico 0-1 Lealtad
Wed 16.Sep.2020 - 17:00 Portugalete 1-0 Izarra
Wed 16.Sep.2020 - 17:00 Mosconia 0-5 Oviedo II
Wed 16.Sep.2020 - 17:00 UCAM 2-2 Levante II
Wed 16.Sep.2020 - 15:30 Gubbio Cancelled Cesena P
Wed 16.Sep.2020 - 10:00 Extremadura 5-0 Cacereño
Wed 16.Sep.2020 - 09:30 Hércules 2-1 Baleares
Tue 15.Sep.2020 - 20:30 Olot 1-1
p.g.(3-2)
Banyoles
Tue 15.Sep.2020 - 19:30 Worksop 5-0 Ecclesfield
Tue 15.Sep.2020 - 18:30 Figueres 1-1
p.g.(5-3)
Llagostera
Tue 15.Sep.2020 - 18:00 San Martín 0-1 Caudal
Sun 13.Sep.2020 - 18:30 San Cristóbal 0-1 Rubí
Sun 13.Sep.2020 - 17:30 Granollers 1-1 Europa
Sun 13.Sep.2020 - 17:00 Burgos 0-1 Unionistas
Sun 13.Sep.2020 - 17:00 Castelldefels Cancelled Manresa
Sun 13.Sep.2020 - 17:00 Prat 1-0 Vilafranca
Sun 13.Sep.2020 - 16:00 Arezzo Cancelled Viterbese
Sat 12.Sep.2020 - 19:30 La Roda 0-0 Villarrobledo
Sat 12.Sep.2020 - 19:00 Muro 1-3 Alcoyano
Sat 12.Sep.2020 - 19:00 CD Coria 0-3 Extremadura
Sat 12.Sep.2020 - 18:30 Vilassar 0-2 Europa
Sat 12.Sep.2020 - 18:00 Poblense 2-0 Baleares
Sat 12.Sep.2020 - 17:30 Espanyol II 4-1 Sant Andreu
Sat 12.Sep.2020 - 17:30 Laredo 0-0 Santander
Sat 12.Sep.2020 - 17:00 Mosconia 0-4 Marino Luanco
Sat 12.Sep.2020 - 16:30 La Bañeza 0-5 Leonesa
Sat 12.Sep.2020 - 16:00 Oliv. Hospital 1-1 Castro Daire
Sat 12.Sep.2020 - 16:00 Pergolettese 1-0 Renate
Sat 12.Sep.2020 - 16:00 Alessandria 0-0 AlbinoLeffe
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Buxton 3-2 Chester
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Gainsborough 1-2 Boston Utd
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Hyde Utd. 0-0 Farsley
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Radcliffe 3-1 Chorley
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Rushall 2-4 Stourbridge
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Brightlingsea 0-1 Romford
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Gosport 0-1 Bognor Regis
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Warrington 0-0 Fylde
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Weston-super-M 2-0 Hereford
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Mickleover 0-0 Peterb. Sports
Sat 12.Sep.2020 - 13:00 Hednesford 1-1 Basford Utd
Sat 12.Sep.2020 - 13:00 Gateshead 1-0 South Shields
Sat 12.Sep.2020 - 11:00 Real Titánico 0-1 Oviedo II
Sat 12.Sep.2020 - 10:00 Paradiso 4-2 Varese
Sat 12.Sep.2020 - 03:00 Sai Gon 1-0 Long An
Fri 11.Sep.2020 - 19:00 Terrassa 3-1 Sabadell Nord
Fri 11.Sep.2020 - 18:30 L'Entregu 0-3 Langreo
Fri 11.Sep.2020 - 11:00 San Cristóbal 1-1 A. Sant Just
Thu 10.Sep.2020 - 20:00 Can Vidalet 1-5 Prat
Wed 09.Sep.2020 - 19:45 Frickley Cancelled Alfreton
Wed 09.Sep.2020 - 19:30 Castro Daire Cancelled Oliv. Hospital
Wed 09.Sep.2020 - 19:30 Viladecans 3-0 Castelldefels
Wed 09.Sep.2020 - 19:00 Astorga 2-2 Leonesa
Wed 09.Sep.2020 - 18:15 Staaken 5-0 Charlottenburg
Wed 09.Sep.2020 - 18:00 Segoviana 2-1 Guijuelo
Wed 09.Sep.2020 - 17:00 UCAM 0-1 Hércules
Wed 09.Sep.2020 - 09:00 Burgos 2-1 Talavera
Tue 08.Sep.2020 - 20:00 Campinense 5-1 Jacyobá
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Utd Manchester 1-0 Trafford
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Mickleover 1-1 Guiseley
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Enfield Town Cancelled Chesham Utd
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Rushden & D. 7-1 Barton
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Hyde Utd. 1-1
e.t.(1-1)
p.g.(3-5)
Curzon Ashton
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Glossop 0-1 Chester
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Bamber Bridge 1-3 Southport
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Ware 1-2 Hendon
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Dunstable 3-3 Royston
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Stourbridge 2-1 Kettering
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Rushall 0-2 Stafford
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Hemsworth MW 1-4 Worksop
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Gosport 1-0 Havant&Waterl
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Needham 3-1 Bury Town
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Kempston 5-4 St Ives
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Buxton 3-1 Chorley
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Market Drayton 1-6 Telford Utd
Tue 08.Sep.2020 - 19:30 Grantham 1-0 Spalding Utd
Tue 08.Sep.2020 - 16:00 Gzira Utd 2-1 Birkirkara
Sun 06.Sep.2020 - 18:30 Manresa 3-1 Badalona
Sun 06.Sep.2020 - 18:00 L'Hospitalet 1-1 FC Andorra
Sun 06.Sep.2020 - 18:00 Sant Ildefons 3-1 Santfeliuenc
Sun 06.Sep.2020 - 18:00 Pehchevo 1-4 Vardar
Sun 06.Sep.2020 - 17:30 Granollers 2-2 Prat
Sun 06.Sep.2020 - 09:30 Levante II 0-0 Hércules
Sat 05.Sep.2020 - 18:00 Montañesa 0-5 FC Andorra
Sat 05.Sep.2020 - 18:00 Sants 2-3 Europa
Sat 05.Sep.2020 - 18:00 Bregalnica 0-1 Makedonija
Sat 05.Sep.2020 - 17:00 Qormi Cancelled Pietà P
Sat 05.Sep.2020 - 16:00 Pergolettese 3-2 AlbinoLeffe
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Ashton Utd Cancelled Farsley
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Witton Albion 0-1 Bala
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Kidsgrove 3-0 Runcorn L
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Marine 0-4 Chester
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Burgess Hill 1-1 Corinthian
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Ossett Utd 3-0 Radcliffe
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Grantham Cancelled Alfreton
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Buxton 3-1 Leek
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 S Coldfield 0-4 Alvechurch
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Cleethorpes 5-0 Gainsborough
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Banbury Utd 0-1 Brackley
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Pontefract Cancelled Lincoln Utd
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Utd Manchester 1-1 City of Liv.
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Loughborough 3-2 Coleshill
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Totton 2-1 Poole
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Nantwich 1-2 Southport
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Worksop Cancelled Penistone
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Supermarine 3-0 Stratford
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Metropolitan 4-1 Winchester
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Stocksbridge 2-1 Ramsbottom
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Needham 3-2 AFC Sudbury
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Tamworth 0-1 Matlock
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Clitheroe 3-2 Curzon Ashton
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Brentwood 0-1 Cray Valley
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Hendon 0-0 St Albans
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Pontefract 2-0 Campion
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Ashton Utd 3-1 Irlam
Sat 05.Sep.2020 - 14:00 Tiverton 0-3 Bideford
Sat 05.Sep.2020 - 13:00 Belper 1-1 Trafford
Sat 05.Sep.2020 - 13:00 Chasetown 0-1 Hednesford
Sat 05.Sep.2020 - 13:00 Coalville 3-4 Corby
Sat 05.Sep.2020 - 11:30 Buriram Utd 8-0 Khon Kaen
Fri 04.Sep.2020 - 20:00 Campinense 6-3 Central
Fri 04.Sep.2020 - 19:45 Dunston 2-1 Morpeth
Fri 04.Sep.2020 - 19:45 Chichester 2-4 Bognor Regis
Fri 04.Sep.2020 - 11:00 Sukhothai 3-0 Lampang
Thu 03.Sep.2020 - 19:00 Terrassa 1-2 Granollers
Wed 02.Sep.2020 - 19:45 Marine 4-1 Utd Manchester
Wed 02.Sep.2020 - 19:45 Farnborough 0-0 Leatherhead
Wed 02.Sep.2020 - 19:30 Tiverton 2-1 Paulton
Wed 02.Sep.2020 - 18:30 Overijse 1-5 Dender
Wed 02.Sep.2020 - 16:00 Makedonija 0-0 Rabotnički
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Glossop 0-0 Hyde Utd.
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Ilkeston Town 0-1 Grantham
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Leek 2-1 Nantwich
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Ramsbottom Cancelled Atherton
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Rushall 3-2 Coleshill
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Mickleover 1-2 Alfreton
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Bury Town Cancelled Braintree
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Coggeshall 2-1 Hertford
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Marlow 1-2 Winchester
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Chasetown 1-3 Alvechurch
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Banbury Utd 6-1 Wantage
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Aveley 1-1 Cray Wanderers
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Bowers&Pitsea 0-3 Welling Utd
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Faversham 4-0 Margate
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Corby 1-0 Stamford
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Warrington 0-4 Southport
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Trafford 2-2 Ashton Utd
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Ramsbottom 1-2 Bamber Bridge
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Matlock 0-0 Sheffield
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Worksop 0-0 Guiseley
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Hornchurch 0-0 Ebbsfleet
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Stalybridge 2-2 Belper
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Chadderton 0-3 Mossley
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Bedworth Utd 0-1 Coalville
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Bedford Town 1-6 Hitchin
Tue 01.Sep.2020 - 18:30 Sodingen 1-1 Holzwickede
Tue 01.Sep.2020 - 18:30 Hassia Bingen 7-0 Gau-Algesheim
Tue 01.Sep.2020 - 18:30 FSV Duisburg 2-1 Frohnhausen
Tue 01.Sep.2020 - 18:00 Albacete 2-0 Majadahonda
Tue 01.Sep.2020 - 11:00 Sukhothai Cancelled Lampang
Mon 31.Aug.2020 - 18:45 Chelmsford 3-1 Cambridge
Mon 31.Aug.2020 - 15:00 S Coldfield 0-2 Bromsgrove Sp.
Mon 31.Aug.2020 - 15:00 Witton Albion 3-0 Prescot Cables
Mon 31.Aug.2020 - 15:00 Leatherhead 0-2 Dorking W
Sun 30.Aug.2020 - 16:00 Heeslinger SC 2-1 Süderelbe
Sun 30.Aug.2020 - 14:30 Hilden 3-2 Wesseling
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 SW Essen 2-1 Frechen
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Baumberg 4-1 SF Siegen
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Ratingen 4-1 RW Deuten
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Holzwickede 1-0 Hohenlimburg
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Bad Vilbel 4-1 Neu-Anspach
Sun 30.Aug.2020 - 11:30 Buriram Utd 3-2 Ratchaburi
Sat 29.Aug.2020 - 19:15 Qormi Cancelled Marsa
Sat 29.Aug.2020 - 18:00 Tubize 5-3 Francs Borains
Sat 29.Aug.2020 - 17:30 F. Köln II 3-5 Merten
Sat 29.Aug.2020 - 17:00 Pietà Cancelled Fgura
Sat 29.Aug.2020 - 16:00 Pergolettese Cancelled Piacenza P
Sat 29.Aug.2020 - 16:00 KRC Gent 2-5 Knokke
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Heddesheim 4-1 Dudenhofen
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Basford Utd 0-1 Alfreton
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Gosport 0-1 Hampton Richm
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Leiston 3-1 Brightlingsea
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Phoenix Sports 0-2 Basildon Utd
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Needham 0-3 Braintree
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Kings 3-2 Hendon
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Burgess Hill 2-2 Cray Wanderers
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Thackley 0-1 Guiseley
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 St Ives 0-2 Kettering
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Northwich V 2-0 Atherton
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Stafford 2-1 Hednesford
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 S Coldfield 1-2 Halesowen
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Ramsbottom Cancelled Spennymoor P
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Radcliffe 3-1 Chester
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Farsley 3-1 Scarborough A
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Ossett Utd 2-1 Bradford PA
Sat 29.Aug.2020 - 14:30 Wormatia 8-1 Weinheim
Sat 29.Aug.2020 - 14:00 FT Braunschw 6-2 Hemmingen
Sat 29.Aug.2020 - 14:00 Olympia Kirrl. 0-2 Speyer
Sat 29.Aug.2020 - 13:00 St Neots 2-2 Cambridge
Sat 29.Aug.2020 - 13:00 Pontefract 2-1 Belper
Sat 29.Aug.2020 - 13:00 Barton Town 1-4 Cleethorpes
Sat 29.Aug.2020 - 12:00 Bamber Bridge 1-6 Chorley
Sat 29.Aug.2020 - 12:00 Schonnebeck 6-0 Wanne Eickel
Sat 29.Aug.2020 - 11:30 Kozakken Boys 1-3 Sparta II
Sat 29.Aug.2020 - 10:00 Ratchasima 2-2 Sisaket
Fri 28.Aug.2020 - 19:45 Coalville 2-0 Mickleover
Fri 28.Aug.2020 - 19:45 Rushden & D. 1-2 Bedford Town
Fri 28.Aug.2020 - 19:45 Leek 0-1 Congleton
Fri 28.Aug.2020 - 19:30 Penistone 0-2 Brighouse
Fri 28.Aug.2020 - 18:30 Egestorf 3-0 Schwachhausen
Fri 28.Aug.2020 - 18:30 Wiesbach 5-3 Neunkirchen
Fri 28.Aug.2020 - 18:00 VfL Vichttal Cancelled Hilal Maroc
Fri 28.Aug.2020 - 18:00 VfL Vichttal 6-3 Düren
Thu 27.Aug.2020 - 19:45 Stamford 2-0 Grantham
Thu 27.Aug.2020 - 18:45 Reusrath 0-4 TuRU
Thu 27.Aug.2020 - 18:30 Hilden 1-0 Rather SV
Thu 27.Aug.2020 - 18:00 Sulingen 0-4 Rehden
Thu 27.Aug.2020 - 18:00 Neu-Isenburg 2-2 Bad Vilbel
Wed 26.Aug.2020 - 18:30 Meerbusch 0-3 Düsseldorf
Wed 26.Aug.2020 - 18:30 TVD Velbert 2-1 Wülfrath
Wed 26.Aug.2020 - 18:30 Ennepetal 3-0 Iserlohn
Wed 26.Aug.2020 - 18:00 Wiemelhausen 1-3 Wattenscheid
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Bowers&Pitsea 5-3 Maldon
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Harlow 2-1 Woodford Town
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Loughborough U 2-1 Loughborough
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Faversham 1-1 Canterbury
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Stamford Cancelled Kettering
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Aveley 2-1 Welling Utd
Tue 25.Aug.2020 - 19:30 Matlock Cancelled Sheffield
Tue 25.Aug.2020 - 19:30 East Thurrock 2-3 Concord
Tue 25.Aug.2020 - 19:30 Campion Cancelled Bradford PA
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 DOVO 3-3 Spakenburg
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 HFC 2-1 Ter Leede
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 Barendrecht 1-2 ASWH
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 Porz 5-6 Siegburger SV
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 Noordwijk 1-1 Hollandia
Tue 25.Aug.2020 - 18:30 Brünninghausen 1-3 Aplerbeck
Tue 25.Aug.2020 - 18:30 Diefflen 4-1 Schwalbach
Tue 25.Aug.2020 - 18:00 Ginsheim 0-1 Hassia Bingen
Tue 25.Aug.2020 - 18:00 Mengede 1-3 Westfalia
Mon 24.Aug.2020 - 19:45 Carshalton 2-2 Cray Valley
Sun 23.Aug.2020 - 18:00 Marsaxlokk 4-1 St. George's
Sun 23.Aug.2020 - 18:00 Zebbug Cancelled Qrendi
Sun 23.Aug.2020 - 16:00 Bretzenheim Cancelled Basara Mainz
Sun 23.Aug.2020 - 15:00 Finnentrop / B 4-2 Attendorn
Sun 23.Aug.2020 - 14:15 Schlebusch 2-3 Rott
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Sprockhövel 3-2 Schonnebeck
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Gonsenheim 1-1 Eddersheim
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Hilden 0-2 Alfter
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Cronenberger 3-6 MSV Düsseldorf
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Speyer Cancelled Erlensee
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Zuzenhausen 1-0 Speyer
Sun 23.Aug.2020 - 12:00 VfL Oldenburg 2-2 Bremer SV
Sat 22.Aug.2020 - 19:15 Swieqi Utd Cancelled Pietà
Sat 22.Aug.2020 - 17:00 Marsa 1-0 Fgura
Sat 22.Aug.2020 - 16:00 Ripensia Cancelled Pandurii P
Sat 22.Aug.2020 - 16:00 Frechen 2-3 SC Rheinbach
Sat 22.Aug.2020 - 16:00 Mülheim-Kärl. 0-3 Andernach
Sat 22.Aug.2020 - 15:00 Heybridge 3-2 Braintree
Sat 22.Aug.2020 - 15:00 Heddesheim 4-0 Flockenbach
Sat 22.Aug.2020 - 14:00 Haltern 2-6 Sodingen
Sat 22.Aug.2020 - 14:00 M'gladbach 1-3 Freialdenhoven
Sat 22.Aug.2020 - 14:00 Trier 2-1 Völklingen
Sat 22.Aug.2020 - 13:00 TVD Velbert 4-0 Vohwinkel
Sat 22.Aug.2020 - 13:00 SC Velbert 0-2 Rather SV
Sat 22.Aug.2020 - 11:00 Wülfrath 0-7 Düsseldorf
Sat 22.Aug.2020 - 10:00 Treffers 2-0 UNA
Sat 22.Aug.2020 - 09:00 ASU Poli 2-2 Ripensia
Fri 21.Aug.2020 - 18:30 Wiesbach 5-2 Auersmacher
Fri 21.Aug.2020 - 17:30 BSC Acosta 2-0 Wolfenbüttel
Thu 20.Aug.2020 - 18:30 Kaan 4-1 Lennestadt
Thu 20.Aug.2020 - 18:30 Sint-Niklase 0-6 Rupel Boom
Thu 20.Aug.2020 - 18:00 Kray 2-0 Blau-Weiß
Wed 19.Aug.2020 - 18:30 Wattenscheid 1-1 SC Velbert
Wed 19.Aug.2020 - 18:30 Knokke 2-0 Hoek
Wed 19.Aug.2020 - 18:30 Montabaur 1-1 Koblenz
Wed 19.Aug.2020 - 18:00 Unterrath Cancelled SW Essen
Wed 19.Aug.2020 - 18:00 Benrath 3-7 Monheim
Wed 19.Aug.2020 - 18:00 Bruchsal Cancelled Langensteinbach
Wed 19.Aug.2020 - 17:45 Findorff 0-9 Habenhauser FV
Wed 19.Aug.2020 - 17:30 Heddesheim 3-2 Eintracht
Tue 18.Aug.2020 - 19:00 Spakenburg 5-3 Juliana 31
Tue 18.Aug.2020 - 19:00 Quick Boys 3-0 Ter Leede
Tue 18.Aug.2020 - 19:00 GVVV 3-1 Blauw Geel 38
Tue 18.Aug.2020 - 18:45 Rijnsburg 1-0 ODIN '59
Tue 18.Aug.2020 - 18:30 Gütersloh Cancelled Maaslingen
Tue 18.Aug.2020 - 18:30 Solingen 1-2 Düsseldorf
Mon 17.Aug.2020 - 18:15 Teltower 0-4 BSC Süd
Mon 17.Aug.2020 - 18:00 Mombach 3-4 Ginsheim
Sun 16.Aug.2020 - 20:00 Qrendi 4-1 St. George's
Sun 16.Aug.2020 - 18:00 Zebbug 0-1 San Gwann
Sun 16.Aug.2020 - 17:00 Schafhausen 0-3 Glesch / Paff.
Sun 16.Aug.2020 - 17:00 Bistra 2-2 Špansko
Sun 16.Aug.2020 - 14:30 Bretzenheim 2-4 Marienborn
Sun 16.Aug.2020 - 14:00 Düsseldorf Postponed Lintfort
Sun 16.Aug.2020 - 14:00 Deutz 3-2 SC Rheinbach
Sun 16.Aug.2020 - 12:00 Bonn-Endenich 1-2 Ahrweiler
Sun 16.Aug.2020 - 10:00 Waldgirmes 5-0 Gießen II
Sat 15.Aug.2020 - 16:00 Alzey 1-7 Wormatia
Sat 15.Aug.2020 - 14:00 Kozakken Boys 5-1 Capelle
Sat 15.Aug.2020 - 14:00 Steele 1-5 Schonnebeck
Sat 15.Aug.2020 - 13:30 Genemuiden 2-3 HHC
Sat 15.Aug.2020 - 13:00 Wattenscheid 0-2 TVD Velbert
Sat 15.Aug.2020 - 13:00 Oberrad 1-0 Eddersheim
Sat 15.Aug.2020 - 12:30 TS Ober-Roden 0-3 Hanau
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Astoria II 3-1 Mechtersheim
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Wülfrath 4-6 Cronenberger
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Chojniczanka 2-0 Bytovia
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Admira II 2-2 St. Pölten II
Sat 15.Aug.2020 - 09:30 Slavia II 2-0 Jablonec II
Sat 15.Aug.2020 - 09:30 Stripfing 0-1 Stadlau
Sat 15.Aug.2020 - 09:00 Dunărea C 0-4 Farul
Sat 15.Aug.2020 - 09:00 Čáslav 3-2 Neratovice
Sat 15.Aug.2020 - 08:00 U Cluj 6-2 SCM Zalău
Fri 14.Aug.2020 - 18:30 Lackhausen 4-1 Westfalia
Fri 14.Aug.2020 - 18:00 Traiskirchen 2-1 Elektra
Fri 14.Aug.2020 - 18:00 TuRU 4-1 Unterrath
Fri 14.Aug.2020 - 17:30 First Vienna 0-0 Draßburg
Fri 14.Aug.2020 - 17:30 Gzira Utd Cancelled Lija
Fri 14.Aug.2020 - 17:00 Hiltrup 1-3 P. Münster II
Thu 13.Aug.2020 - 19:00 Dreieich 3-0 Friedrichsdorf
Thu 13.Aug.2020 - 18:45 Köln-Flittard 0-4 F. Köln II
Thu 13.Aug.2020 - 18:30 Monheim 10-2 Unterbach
Thu 13.Aug.2020 - 18:00 Dudenhofen 3-1 Haßloch
Wed 12.Aug.2020 - 18:30 Düsseldorf 3-1 MSV Düsseldorf
Wed 12.Aug.2020 - 18:30 Sprockhövel 0-2 Bocholt
Wed 12.Aug.2020 - 18:15 Remscheid 2-2 Cronenberger
Wed 12.Aug.2020 - 18:00 VfR Mannheim 2-0 Fußgönheim
Wed 12.Aug.2020 - 18:00 Viktoria 2-0 Stadlau
Wed 12.Aug.2020 - 18:00 Gersthof Postponed Slovan HAC
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 Alfter 2-1 Hürth
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 IJsselmeervoge 0-1 Hercules
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 Barendrecht 1-1 Maassluis
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 Spakenburg 4-0 DHSC
Tue 11.Aug.2020 - 18:30 Sparta Bilk 1-1 TuRU
Tue 11.Aug.2020 - 18:00 Sandhausen II 2-1 Speyer
Tue 11.Aug.2020 - 18:00 GVVV 2-0 VVOG
Tue 11.Aug.2020 - 18:00 Kray 0-1 Steele
Tue 11.Aug.2020 - 17:30 Wienerberg 1-3 Mauerwerk
Mon 10.Aug.2020 - 16:30 Birkirkara 1-1 Naxxar
Sun 09.Aug.2020 - 20:00 St. George's 0-3 San Gwann
Sun 09.Aug.2020 - 18:00 Qrendi 1-1 Marsaxlokk
Sun 09.Aug.2020 - 17:00 Sturm II 2-0 Liezen
Sun 09.Aug.2020 - 16:00 Sprockhövel 7-1 Welper
Sun 09.Aug.2020 - 15:00 Hiltrup 2-4 Gütersloh
Sun 09.Aug.2020 - 14:30 SSVg Velbert 1-0 Frechen
Sun 09.Aug.2020 - 14:00 Kray 2-2 Klosterhardt
Sun 09.Aug.2020 - 11:00 Lackhausen 5-3 Sterkrade-Nord
Sun 09.Aug.2020 - 10:00 Emmelshausen 4-0 Andernach
Sun 09.Aug.2020 - 10:00 Plzeň II 4-0 Pardubice II
Sun 09.Aug.2020 - 10:00 Rotenburg 4-1 Aumund-V
Sat 08.Aug.2020 - 19:15 Pietà 2-3 Marsa
Sat 08.Aug.2020 - 17:30 Tarxien 0-3 Lija
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Wels 1-2 Mauerwerk
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Bjelovar 0-1 Vrbovec
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 BW Friesdorf Cancelled Spich
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Treffers Cancelled GVV
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Wels Cancelled Oedt
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Swieqi Utd 3-2 Qormi
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Les Herbiers 2-0 Châteaubriant
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Cibalia 0-2 Bijelo Brdo
Sat 08.Aug.2020 - 16:00 Boulogne 3-0 Rouen
Sat 08.Aug.2020 - 16:00 Schwechat 8-0 Gersthof
Sat 08.Aug.2020 - 15:00 Atlas 2-3 VfL Oldenburg
Sat 08.Aug.2020 - 14:00 Sachsenhausen 2-6 Mahlsdorf
Sat 08.Aug.2020 - 14:00 Ludwigsfelde 1-2 Zehlendorf
Sat 08.Aug.2020 - 14:00 Westfalia Cancelled Ratingen
Sat 08.Aug.2020 - 13:00 Siegburger SV 1-1 Koblenz
Sat 08.Aug.2020 - 12:00 TuRU 3-1 SW Düsseldorf
Sat 08.Aug.2020 - 11:00 Mladá II 3-2 Horky nad Jiz.
Sat 08.Aug.2020 - 10:30 Lisse 3-7 Rijnsburg
Sat 08.Aug.2020 - 10:00 Nijkerk 2-2 AFC
Sat 08.Aug.2020 - 10:00 TEC 2-1 NSC
Sat 08.Aug.2020 - 10:00 Wanne Eickel 2-1 FSV Duisburg
Sat 08.Aug.2020 - 09:30 Vltavín 2-2 Bohemians II
Sat 08.Aug.2020 - 09:30 Kustošija 4-1 Ždralovi
Sat 08.Aug.2020 - 09:30 Dubrava 1-4 Trnje
Sat 08.Aug.2020 - 09:00 Benátky nad J 1-3 Dobrovice
Fri 07.Aug.2020 - 18:30 Hagen / ​Uthl. 5-2 Bremerhaven
Fri 07.Aug.2020 - 18:00 Kalsdorf 4-0 Lebring
Fri 07.Aug.2020 - 18:00 Donau 1-1 Admira II
Fri 07.Aug.2020 - 18:00 Gleisdorf 09 2-1 Voitsberg
Fri 07.Aug.2020 - 17:45 Frohnhausen 1-2 SW Essen
Fri 07.Aug.2020 - 17:15 Nöttingen 3-3 Ludwigshafen
Fri 07.Aug.2020 - 17:00 Stadlau 2-1 USC Rohrbach
Thu 06.Aug.2020 - 18:30 Cronenberger 0-0 Unterrath
Thu 06.Aug.2020 - 18:30 Hibernians 3-1 Valletta
Wed 05.Aug.2020 - 19:00 Königsdorf 4-2 Glesch / Paff.
Wed 05.Aug.2020 - 18:30 Monheim 2-3 Rather SV
Wed 05.Aug.2020 - 18:30 Wattenscheid 3-0 Hönnepel
Wed 05.Aug.2020 - 18:30 BW Friesdorf 1-4 Engers
Wed 05.Aug.2020 - 18:00 Ostbahn 1-0 Stadlau
Wed 05.Aug.2020 - 18:00 Remscheid 4-0 Sprockhövel
Wed 05.Aug.2020 - 18:00 Hemelingen 4-6 Uphusen
Wed 05.Aug.2020 - 17:00 FUS Rabat 2-1 UTS
Wed 05.Aug.2020 - 17:00 Zápy 3-0 Meteor
Wed 05.Aug.2020 - 16:30 Kolín 0-1 Slovan Liberec
Wed 05.Aug.2020 - 09:00 Pandurii 0-4 U Craiova 1948
Tue 04.Aug.2020 - 19:15 DEM 2-2 HFC
Tue 04.Aug.2020 - 19:00 HHC 7-1 HZVV
Tue 04.Aug.2020 - 18:30 Hürth 3-0 Euskirchen
Tue 04.Aug.2020 - 18:30 Westlandia 1-3 Scheveningen
Tue 04.Aug.2020 - 18:30 Petegem 0-2 Knokke
Tue 04.Aug.2020 - 18:00 Mühlhausen 1-3 Astoria II
Tue 04.Aug.2020 - 18:00 Mannswörth 1-6 Viktoria
Tue 04.Aug.2020 - 18:00 RSV Eintracht 7-3 Berliner SC
Tue 04.Aug.2020 - 17:00 First Vienna 0-2 Stripfing
Tue 04.Aug.2020 - 17:00 Benátky nad J 1-3 Admira
Tue 04.Aug.2020 - 16:30 Struga 3-2 Vardar Forino
Sun 02.Aug.2020 - 20:00 Marsaxlokk 2-1 Zebbug
Sun 02.Aug.2020 - 18:00 San Gwann 2-2 Qrendi
Sun 02.Aug.2020 - 17:00 Germania Tev 0-2 Arnoldsweiler
Sun 02.Aug.2020 - 16:30 Renova 3-1 Korab Debar
Sun 02.Aug.2020 - 14:30 Droeschede 1-1 Finnentrop / B
Sun 02.Aug.2020 - 14:00 Schonnebeck 2-1 Aplerbeck
Sun 02.Aug.2020 - 12:00 Bergisch Born 5-3 Cronenberger
Sun 02.Aug.2020 - 09:30 Letohrad 3-3 Pardubice II
Sun 02.Aug.2020 - 09:00 Šampion 3-0 Brinje
Sun 02.Aug.2020 - 08:30 Kurilovec 2-2 Kustošija
Sat 01.Aug.2020 - 18:30 Brežice 2-3 Krka
Sat 01.Aug.2020 - 18:00 Wals-Grünau 1-0 Eugendorf
Sat 01.Aug.2020 - 17:30 Glesch / Paff. 4-0 Kerpen
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Hanácká 2-2 Valašské
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Stadlau 1-3 Wiener Linien
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Ml. Petrinja 2-2 Bjelovar
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Ždralovi 2-1 Vrbovec
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Belasica 6-0 Kozuv
Sat 01.Aug.2020 - 16:30 Rabotnički 1-0 Borec
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Ohrid 0-2 Struga
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Zápy 2-0 Brandýs
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Sturm II 2-2 Admira II
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Boulogne 1-0 Versailles
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Vrchovina 0-0 Živanice
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 Kozakken Boys 3-5 Nijkerk
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 Monheim 1-1 Pesch
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 TuRU 3-1 Deutz
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 Hercules 1-0 Treffers
Sat 01.Aug.2020 - 13:30 Hlinsko 1-0 Havl. Brod
Sat 01.Aug.2020 - 13:00 Ennepetal 2-1 Wanne Eickel
Sat 01.Aug.2020 - 13:00 Ludwigsfelde 0-3 BSC Süd
Sat 01.Aug.2020 - 13:00 Harkemase Boys 1-0 HHC
Sat 01.Aug.2020 - 10:00 Rosice Cancelled Jihlava II
Sat 01.Aug.2020 - 10:00 Wülfrath 0-3 SSVg Velbert
Sat 01.Aug.2020 - 10:00 Rosice 2-0 Hodonín
Sat 01.Aug.2020 - 09:30 Ústí Orlicí 1-1 Sigma II
Sat 01.Aug.2020 - 09:15 Baník II 2-3 Frýdek-Místek
Sat 01.Aug.2020 - 09:00 Kolín 8-0 Hradec Králové
Sat 01.Aug.2020 - 09:00 BW Linz II 0-0 Ried II
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Kühlungsborn 1-3 Rostocker
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Leobendorf 1-3 First Vienna
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Lebring 2-3 Allerheiligen
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Weiz 2-0 Bruck der Mur
Fri 31.Jul.2020 - 17:30 Gurten 8-1 SAK
Fri 31.Jul.2020 - 17:00 Myjava Cancelled Uherský Brod
Thu 30.Jul.2020 - 18:00 Burgaltendorf 2-1 Wattenscheid
Thu 30.Jul.2020 - 17:30 Balchik 2-0 Topoli
Thu 30.Jul.2020 - 16:30 Vardar Forino 1-2 Shkupi
Wed 29.Jul.2020 - 19:00 BW Friesdorf 0-0 Wachtberg
Wed 29.Jul.2020 - 18:30 Schermbeck 1-1 Bocholt
Wed 29.Jul.2020 - 18:00 Stammersdorf 1-1 Wiener Linien
Wed 29.Jul.2020 - 18:00 FUS Rabat 1-1 Khouribga
Wed 29.Jul.2020 - 18:00 Baumberg 2-2 Benrath
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Kozuv 3-1 Pobeda
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Beltinci 4-1 Šampion
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Český Brod 2-2 Olympia HK
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Vrapče