This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.
           

Blocked content!
Know more about: Academy points

The content you tried to access is Exclusive to level 1 and above...

To see the highlighted Tips from our expert members with better results you must:

  1. Have your login done here at BettingAcademy.com;
  2. Be at least level 1 here at the Academy.

See how to get Academy points:


Soccer Matches

Choose day competitions
USA

Europe

Africa

N/C America

World

Brazil

Estonia

Iceland

+8 blocked competitions
Iraq

Estonia

Iceland

Chile

Finland

Sweden

USA

Brazil


C Hour Home   Away  
00:30 Montreal 2-1 Portland
01:00 Toronto 3-2 Atlanta United
00:00 New England 1-1 Philadelphia
01:00 DC United 1-0 Orlando
02:00 Dallas 2-2 Whitecaps
03:30 Earthquakes 2-0 Houston
18:30 Progrès Niedercorn vs Cardiff MU
18:30 Barry Town vs Cliftonville
19:00 St. Julià vs College
19:00 vs Tre Fiori
19:45 La Fiorita vs Engordany
19:45 Ballymena Utd vs NSÍ
19:45 Prishtina vs St Joseph's
15:30 Madagascar vs Burundi
18:00 Senegal vs Algeria
21:00 Kenya vs Tanzania
17:00 Germany U21 vs Romania U21
20:00 Spain U21 vs France U21
02:00 Panama 0-1 United States
20:00 Norway vs England
01:00 Atlas vs Dorados
01:00 Spartak M II vs Dolgie Prudy
01:00 Luch vs Irtysh
01:00 Morelia vs Leones
01:00 Karpaty vs Veres Rivne
01:00 Voždovac vs Voluntari
11:00 Khimki vs Shinnik
12:00 Rubin vs Mordovia
13:00 Olimpiyets vs Tekstilshchik
14:00 Khimki vs Shinnik
14:00 KAMAZ vs Neftekhimik
14:30 Viitorul vs Csikszereda
15:00 Lokomotiv M vs Zlín
16:00 Legia vs Příbram
16:00 Videoton vs Baník
16:00 Volga Ul vs Chertanovo
16:00 Chayka vs Chernomorets
16:30 Žilina vs Shkendija
16:30 Teuta vs Akademija Pandev
17:00 Dresden vs Wacker Nordhausen
17:00 Krasnodar vs CSKA
17:00 Erfurt vs Teutonia WS
17:00 CSKA vs Ferencváros
17:00 Lech vs AEK
17:00 Cracovia vs Dinamo Zagreb
17:00 Botoşani vs Ludogorets
17:30 Bayern Hof vs Zwickau
18:00 Pirmasens vs Waldhof
18:00 K. Kontich vs Beerschot
18:00 Stomil vs Baltika
18:00 St. Pauli II vs Niendorfer TSV
18:30 Kleve vs M'gladbach II
18:30 Vila Nova vs Brasília
19:00 Spouwen vs Sint-Truiden
19:00 Avangard K vs Tom'
19:30 Fairydean vs Edinburgh City
19:30 Annan vs Stranraer