Gimnástica Segoviana Salamanca II statistics
Segoviana |
| Salamanca II |
Head-to-Head in the last 3 years
|
Standings in this competition | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
All matches in Home/Away conditionTercera Division 2019/2020 - Group 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gimnástica Segoviana
| Salamanca II
|
Ranking analysis of all matches in Home/Away condition | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gimnástica Segoviana
| Salamanca II
|
Road
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gimnástica Segoviana
| Salamanca II
|
Goals
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gimnástica Segoviana
|
Salamanca II
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Correct score
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gimnástica Segoviana Home Global
| Salamanca II Away Global
|
Segoviana and Salamanca II have not had any head-to-heads in the last 3 years, so you need to check other statistical data to support your bet for this match.
The last Segoviana match was for the Tercera Division, as visitors, against Atlético Tordesillas, and ended in a win by 1-2. The last Salamanca II match was for the Tercera Division, at home, against Almazán, and ended in a win by 3-2.
Tercera Division
Esporles | 0-1 | Platges | |
Ibarra | 0-1 | Marino | |
Tamaraceite | 2-2 | Tenerife II | |
Numancia II | 1-0 | Bupolsa | |
Ribamontán | 2-0 | Escudo | |
Escobedo | 0-4 | Santander II | |
Guarnizo | 2-0 | Albericia | |
Alcalá | 1-2 | Leganés II | |
Beti Kozkor | 2-0 | San Juan | |
San Ignacio | 2-2 | Portugalete | |
Santanyí | 1-2 | Andratx | |
Poblense | 1-0 | San Rafael | |
Felanitx | 1-1 | Ibiza Pitiusas | |
Beti Onak | 0-1 | Cortes | |
Huarte | 1-0 | Pamplona | |
Fontellas | 0-3 | Peña Sport | |
Durango | 1-1 | Pasaia | |
Lagun Onak | 1-1 | Santutxu | |
Barreda | 2-0 | Barquereño | |
Bezana | 1-0 | Tropezón | |
Mutilvera | 2-0 | Murchante | |
Cartagena | 0-1 | Totana | |
Burgos Promes. | 1-0 | Tordesillas | |
Real Burgos | 1-1 | Arandina | |
Astorga | 5-1 | La Bañeza | |
Gerena | 1-0 | Arcos | |
Villarreal III | 5-0 | Benigànim | |
Acero | 0-1 | Saguntino | |
Manacor | 3-1 | Sóller | |
Collerense | 0-4 | Constància | |
Burladés | 0-1 | Subiza | |
Villegas | 0-6 | Berceo | |
Lorca | 0-1 | Mazarrón | |
Balmaseda | 1-1 | Basconia | |
JD Somorrostro | 0-0 | Sodupe | |
Güímar | 0-1 | Viera | |
Gernika | 0-1 | Urduliz | |
Jove | 1-1 | Alzira | |
Hércules II | 1-3 | Alcoyano | |
Betis II | 1-0 | Sevilla III | |
Roque Lepe | 3-0 | Écija | |
Santurtzi | 1-1 | Real Soc. III | |
Trival | 1-0 | Santa Ana | |
Alcorcón II | 1-0 | Móstoles | |
SF Henares | 0-0 | Moratalaz | |
El Álamo | 1-2 | Pozuelo | |
Torrejón | 0-2 | Adarve | |
Villaverde-B. | 0-0 | Carabanchel | |
Portmany | 2-2 | Santa Catalina | |
Extremadura II | 1-0 | CD Coria | |
San Juan Moz. | 4-0 | Valdefierro | |
Illescas | 1-2 | Quintanar | |
Siete Villas | 3-1 | Laredo | |
Praviano | 0-2 | Gijón | |
San Martín | 1-1 | Caudal | |
Vallobín | 1-2 | L'Entregu | |
Ceares | 1-4 | Llanes | |
Lealtad | 4-0 | Llanera | |
Ariznabarra | 0-3 | Deusto | |
Atlético Pinto | 4-1 | AD Parla | |
Rayo II | 2-1 | Paracuellos | |
Trujillo | 3-0 | Fuente Cantos | |
Olivenza | 1-0 | Calamonte | |
Azuaga | 1-0 | Moralo | |
Miajadas | 0-2 | Cacereño | |
Varea | 4-2 | Casalarreina | |
El Palmar | 4-0 | Plus Ultra | |
Murcia II | 3-2 | Muleño | |
Conquense | 3-1 | Manchego | |
Azuqueca | 2-3 | Villacañas | |
Cul. Leonesa | 3-0 | Bembibre | |
Vélez | 2-3 | Almería II | |
Málaga II | 3-0 | Melilla | |
Mancha Real | 1-0 | Jaén | |
Alhaurín | 1-2 | Loja | |
Poli Almería | 2-2 | Antequera | |
Córdoba II | 1-3 | Lucena | |
Ceuta | 3-1 | Conil | |
San Cristóbal | 2-3 | Vilafranca | |
Manresa | 1-1 | Peralada | |
L'Hospitalet | 3-4 | Igualada | |
Banyoles | 3-0 | Reus | |
Europa | 5-2 | Castelldefels | |
Sant Andreu | 1-0 | Pobla | |
Paterna | 1-0 | Roda | |
Silva | 0-0 | Alondras | |
Cartagena II | 3-1 | Lorca | |
Navarro | 1-4 | Covadonga | |
Formentera | 4-3 | Binissalem | |
Logroñés II | 5-0 | Calasancio | |
Churra | 1-0 | Pulpileño | |
Lebrijana | 1-2 | Coria | |
Lenense | 0-1 | Condal | |
Polvorín | 1-2 | La Coruña II | |
Atlético Paso | 2-2 | Las Palmas III | |
La Cuadra | 1-3 | Tenisca | |
Santa Brígida | 1-1 | Santa Úrsula | |
San Fernando | 5-0 | Buzanada | |
Tacoronte | 3-0 | Lanzarote | |
Vera | 1-1 | Gran Tarajal | |
Utrera | 0-1 | Antoniano | |
Mensajero | 0-5 | Panad. Pulido | |
Robres | 0-0 | Sariñena | |
Mosconia | 1-1 | Siero | |
Tuilla | 4-2 | Colunga | |
Torina | 1-1 | UD Sámano | |
Selaya | 0-1 | Solares | |
Llosetense | 2-3 | Ferriolense | |
Corellano | 3-1 | Baztán | |
Calahorra II | 3-0 | La Calzada | |
Almudévar | 1-1 | Illueca | |
Brea | 3-0 | Monzón | |
Villanueva | 0-0 | Cuarte | |
Calamocha | 0-3 | Zaragoza II | |
Belchite | 1-2 | Binéfar | |
CAP Murcia | 1-1 | UCAM Murcia II | |
Mirandés II | 2-2 | Virgen Camino | |
Anguiano | 0-0 | SD Logroñés | |
Villalbés | 4-3 | Arenteiro | |
Minera | 0-0 | SFC Minerva | |
Tolosa | 0-4 | Vitoria | |
Navalcarnero | 0-1 | Flat Earth | |
Diocesano | 3-1 | Plasencia | |
Peña Azagresa | 2-0 | Valle Egüés | |
Cirbonero | 1-1 | Lourdes | |
Alberite | 0-3 | Pradejón | |
Alfaro | 2-1 | River Ebro | |
Fraga | 1-0 | Tarazona | |
Barbastro | 1-0 | Borja | |
Arzúa | 1-3 | Ourense | |
Pedroñeras | 1-2 | La Roda | |
Madridejos | 1-1 | Torrijos | |
Almagro | 0-1 | Guadalajara | |
Ibañés | 2-1 | Albacete II | |
La Solana | 1-1 | Socuéllamos | |
Becerril | 0-2 | Cristo Atl | |
Figueres | 2-1 | Cerdanyola | |
Gimnástica | 0-0 | Cayón | |
Vimenor | 1-0 | Cartes | |
Aceuchal | 1-0 | Valdivia | |
Arroyo | 2-1 | Jerez | |
Llerenense | 1-1 | Montijo | |
Villanovense | 3-0 | Valverdeño | |
Ardoi | 0-1 | Txantrea | |
Oyonesa | 6-1 | Yagüe | |
Arnedo | 0-0 | Vianés | |
Náxara | 3-2 | Comillas | |
Utebo | 0-1 | Teruel | |
Bouzas | 1-2 | Somozas | |
UD Ourense | 1-1 | Bergantiños | |
Estradense | 1-0 | Barco | |
As Pontes | 0-0 | Compostela | |
Los Garres | 0-1 | Huércal Overa | |
Tarancón | 2-0 | Almansa | |
Toledo | 3-0 | Calvo Sotelo | |
Segoviana | 2-1 | Salamanca II | |
Ávila | 2-0 | Santa Marta | |
El Ejido | 2-1 | Cd. Torredonj. | |
Xerez | 0-2 | Xerez DFC | |
Granollers | 4-2 | Santfeliuenc | |
Vilassar | 3-1 | Sants | |
Terrassa | 2-0 | Horta | |
Xàtiva | 0-0 | Intercity | |
Crevillente | 2-1 | Elche II | |
Novelda | 2-2 | Atzeneta | |
Sestao | 2-0 | Beasain | |
Paiosaco | 0-2 | Choco | |
Arosa | 3-1 | Pontellas | |
Mar Menor | 2-0 | Águilas | |
Zamora | 6-0 | La Granja | |
Torreperogil | 0-0 | Huétor Vega | |
Porcuna | 0-1 | Maracena | |
Puente Genil | 1-0 | Pozoblanco | |
Barrios | 1-1 | Rota | |
Eldense | 0-0 | Silla | |
Huétor Tájar | 1-2 | Motril | |
Urraca | 0-0 | Real Avilés | |
Alcúdia | 0-4 | Mallorca II | |
Vilamarxant | 3-1 | Catarroja | |
El Palo | 0-1 | Linares | |
Antoniano | 0-0 | Xerez | |
Melilla | 0-0 | Mancha Real |
Tercera Division - 2019/2020
- 73% 5106 / 6976 Games
- Home team wins 44.42%
- Draws 26.87%
- Away team wins 28.71%
- Over 1.5 73.85%
- Over 2.5 49.41%
- Over 3.5 27.54%
- Goals 13520
- Goals /match 2.65
- Goals /match home 1.51
- Goals /match away 1.14
- Both teams score 48.65%
- Goals after 80' 17.83%
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Search Tips