Competition
Tercera Division 2019/2020
Spain
Games
Group 2 | |||||||||
Fri | 23.Aug.2019 - 17:45 | Real Avilés | 1-1 | Covadonga | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Fri | 23.Aug.2019 - 19:45 | Bezana | 1-2 | Gimnástica Torrelavega | Gam1 | ||||
Group 12 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 12:30 | Unión Viera | 0-1 | Tenerife II | Gam1 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 15:00 | Comillas | 1-1 | UD Logroñés II | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:00 | Pasaia KE | 1-1 | Santutxu | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:00 | Cartes | 1-2 | Cayon | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:00 | Atlético Albericia | 4-2 | Sámano | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:00 | Huarte | 1-3 | Corellano | Gam1 | ||||
Group 12 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:00 | Mensajero | 5-2 | La Cuadra | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:30 | La Virgen del Camino | 0-1 | Salamanca II | Gam1 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Gijón Industrial | 1-2 | Llanes | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Urduliz | 0-0 | Somorrostro | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Basconia | 3-2 | Sodupe | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Tropezón | 0-2 | Textil Escudo | Gam1 | ||||
Group 7 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Leganés II | 0-0 | Moratalaz | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | San Juan | 0-0 | Murchante | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Beti Kozkor | 2-1 | Beti Onak | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Txantrea | 3-0 | Burladés | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Alondras | 1-4 | Compostela | Gam1 | ||||
Group 12 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Güímar | 1-1 | UD San Fernando | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:00 | Las Palmas III | 3-0 | Ibarra | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:15 | Numancia II | 1-1 | Burgos Promesas | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Durango | 3-0 | Tolosa | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Balmaseda | 2-1 | Ariznabarra | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Lourdes | 4-1 | Ardoi | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Pamplona | 1-0 | Valle Egüés | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Villalbés | 0-0 | As Pontes | Gam1 | ||||
Group 12 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Vera | 2-0 | Villa Santa Brígida | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | Atletico Ibanes | 1-0 | Azuqueca | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | UD Santa Marta | 2-0 | Bembibre | Gam1 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Siero | 1-4 | Tuilla | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Gernika | 0-0 | Vitoria | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Solares | 2-2 | Barquereño | Gam1 | ||||
Group 11 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Constància | 0-3 | Mallorca II | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Ferriolense | 0-1 | Platges Calvià | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Poblense | 2-0 | Esporles | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Binissalem | 3-1 | Manacor | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Subiza | 0-2 | Baztán | Gam1 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Villegas | 0-1 | Oyonesa | Gam1 | ||||
Group 13 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Cartagena FC | 0-3 | Real Murcia II | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Atlético Astorga | 3-2 | Cultural Leonesa II | Gam1 | ||||
Group 6 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Jove Español | 2-3 | Novelda | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Crevillente | 1-1 | Acero | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:00 | Intercity | 1-1 | Saguntino | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:30 | Ibiza Islas Pitiusas | 3-0 | Formentera | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:30 | Collerense | 1-4 | Santanyí | Gam1 | ||||
Group 13 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 18:30 | UCAM Murcia II | 0-0 | Muleño | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:00 | Lorca | 1-0 | El Palmar | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:00 | Tarancón | 3-0 | Almagro Spain | Gam1 | ||||
Group 9 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:00 | Maracena | 2-1 | Almería II | Gam1 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:00 | Polideportivo Almería | 0-3 | Vélez | Gam1 | ||||
Group 6 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:00 | RC Catarroja | 0-3 | Villarreal III | Gam1 | ||||
Group 10 | |||||||||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:15 | Ceuta | 0-3 | Puente Genil | Gam1 | ||||
Group 7 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 09:00 | Paracuellos Antamira | 0-2 | Alcorcón II | Gam1 | ||||
Group 14 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:00 | Extremadura UD II | 3-0 | Llerenense | Gam1 | ||||
Group 13 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:00 | SFC Minerva | 2-2 | Lorca Deportiva | Gam1 | ||||
Group 6 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:00 | Elche II | 1-1 | Atzeneta | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:15 | Santurtzi | 2-1 | Lagun Onak | Gam1 | ||||
Group 7 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Carabanchel | 0-2 | Flat Earth | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Trival Valderas | 2-1 | San Fernando Henares | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | RSD Alcalá | 0-1 | Navalcarnero | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Villaverde-Boetticher | 1-2 | El Álamo | Gam1 | ||||
Group 11 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | San Rafael | 2-1 | Santa Catalina Atlético | Gam1 | ||||
Group 17 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Real Zaragoza II | 6-0 | Binéfar | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | San Juan Mozarrifar | 0-3 | Tarazona | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Illescas | 0-1 | Guadalajara | Gam1 | ||||
Group 10 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Coria CF | 4-0 | Rota | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Real Betis II | 3-2 | San Roque Lepe | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:30 | Córdoba II | 0-1 | Los Barrios | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 10:45 | Siete Villas | 3-1 | Racing Santander II | Gam1 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Llanera | 0-0 | Caudal | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Vallobín | 0-1 | Navarro | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Lealtad | 2-2 | Lenense | Gam1 | ||||
Group 7 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Santa Ana | 1-1 | AD Parla | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Móstoles | 2-3 | Torrejón | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Atlético Pinto | 3-3 | Rayo Vallecano II | Gam1 | ||||
Group 14 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Olivenza | 1-4 | Diocesano | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Cacereño | 1-2 | Aceuchal | Gam1 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Berceo | 1-1 | Casalarreina | Gam1 | ||||
Group 17 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Cuarte | 2-1 | Borja | Gam1 | ||||
Group 10 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:00 | Sevilla III | 0-0 | Pozoblanco | Gam1 | ||||
Group 11 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:30 | Felanitx | 2-0 | Portmany | Gam1 | ||||
Group 17 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 11:30 | Valdefierro | 2-1 | Sariñena | Gam1 | ||||
Group 12 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 12:00 | Marino | 2-1 | Buzanada | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 12:00 | Lanzarote | 1-1 | Santa Úrsula | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 12:00 | Gran Tarajal | 5-0 | Tenisca | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 12:00 | Atlético Tacoronte | 1-2 | Tamaraceite | Gam1 | ||||
Group 7 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 12:15 | Unión Adarve | 1-0 | Pozuelo Alarcón | Gam1 | 1 | |||
Group 3 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 16:30 | Selaya | 3-0 | Torina | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 16:30 | Fontellas | 1-3 | Peña Azagresa | Gam1 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Urraca | 1-1 | Ceares | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Mosconia | 2-2 | San Martín | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Beasain | 3-3 | Deusto | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Guarnizo | 0-1 | Escobedo | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Vimenor | 0-1 | Barreda | Gam1 | ||||
Group 11 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Sóller | 3-1 | Andratx | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Peña Sport | 2-1 | Cortes | Gam1 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | River Ebro | 3-0 | Pradejón | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Vianés | 0-0 | Yagüe | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Náxara | 5-1 | Calahorra II | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Arnedo | 4-0 | Alberite | Gam1 | ||||
Group 17 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Almudévar | 1-0 | Robres | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Villanueva CF | 1-2 | Utebo | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Calamocha | 0-1 | Brea | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Arenteiro | 1-1 | Barco | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Paiosaco | 1-1 | UD Ourense | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Somozas | 2-2 | Silva | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Bupolsa | 0-1 | Arandina | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | La Bañeza | 0-1 | Cristo Atlético | Gam1 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:15 | Colunga | 1-3 | Praviano | Gam1 | ||||
Group 11 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:15 | Llosetense | 0-1 | Alcúdia | Gam1 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | L'Entregu | 1-0 | Condal | Gam1 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Laredo | 2-0 | Ribamontán al Mar | Gam1 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | SD Logroñés | 1-0 | La Calzada | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Anguiano | 2-1 | Varea | Gam1 | ||||
Group 17 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Fraga | 5-2 | Barbastro | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | CDJ Tamarite | 0-0 | Belchite 97 | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Illueca | 3-0 | Atlético Monzón | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Arzúa | 1-0 | Estradense | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Real Ávila | 1-1 | Real Burgos | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | La Granja | 1-1 | Atlético Tordesillas | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:30 | Mirandés II | 2-2 | Almazán | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Sestao River | 3-0 | San Ignacio | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Cirbonero | 1-2 | Mutilvera | Gam1 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Calasancio | 1-2 | Alfaro | Gam1 | ||||
Group 1 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Ourense CF | 3-0 | Bergantiños | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Choco | 0-0 | Deportivo La Coruña II | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Pontellas | 1-2 | Rápido Bouzas | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Arosa | 1-0 | Polvorín | Gam1 | ||||
Group 13 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Olímpico Totana | 0-3 | Atlético Pulpileño | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | CAP Ciudad de Murcia | 2-2 | Cartagena II | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Águilas | 2-1 | Deportiva Minera | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Toledo | 3-0 | Conquense | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Albacete II | 0-1 | Ciudad Real | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Almansa | 2-1 | Villacanas | Gam1 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Zamora | 3-0 | Gimnástica Segoviana | Gam1 | ||||
Group 9 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Ciudad de Torredonjimeno | 3-1 | El Palo | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | El Ejido | 1-0 | Torreperogil | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Atlético Porcuna | 3-0 | Huétor Tájar | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Alhaurín | 0-4 | Málaga II | Gam1 | ||||
Group 10 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Ciudad de Lucena | 3-0 | Écija | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Conil | 0-2 | Gerena | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Arcos | 3-0 | Xerez | Gam1 | ||||
Group 6 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:00 | Eldense | 2-1 | Paterna | Gam1 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Real Sociedad III | 1-1 | Portugalete | Gam1 | ||||
Group 14 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Azuaga | 1-3 | Trujillo | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Valdivia | 1-4 | Villanovense | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | CD Coria | 1-0 | Fuente Cantos | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Miajadas | 2-1 | Arroyo | Gam1 | ||||
Group 13 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Mazarrón FC | 2-4 | Mar Menor | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Los Garres | 1-2 | EDMF Churra | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Quintanar del Rey | 2-3 | Pedroñeras | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Socuéllamos | 2-1 | La Roda | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Calvo Sotelo | 2-0 | Torrijos | Gam1 | ||||
Group 10 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Xerez Deportivo | 5-0 | Antoniano | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Lebrijana | 2-1 | Utrera | Gam1 | ||||
Group 6 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Olímpic Xàtiva | 1-2 | Hércules II | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Silla | 2-1 | Vilamarxant | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Alzira | 2-0 | Roda | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 18:30 | Benigànim | 1-3 | Alcoyano | Gam1 | ||||
Group 14 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | RCP Valverdeño | 2-1 | Plasencia | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Calamonte | 2-1 | Montijo | Gam1 | ||||
Group 13 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Huércal Overa | 1-0 | Plus Ultra | Gam1 | ||||
Group 9 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Real Jaén | 7-1 | Melilla CD | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Loja | 0-2 | Motril | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Linares Deportivo | 2-0 | Mancha Real | Gam1 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:30 | Antequera | 0-0 | Huétor Vega | Gam1 | ||||
Group 14 | |||||||||
Sun | 25.Aug.2019 - 20:00 | Moralo | 2-0 | Jerez | Gam1 | ||||
Group 15 | |||||||||
Fri | 30.Aug.2019 - 19:00 | Valle Egüés | 0-0 | Subiza | Gam2 | ||||
Group 12 | |||||||||
Fri | 30.Aug.2019 - 21:00 | Ibarra | 2-1 | Güímar | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 12:00 | Santa Úrsula | 1-1 | Unión Viera | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 12:00 | Tamaraceite | 4-3 | Vera | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 15:00 | Conquense | 2-2 | Atletico Ibanes | Gam2 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:00 | Tolosa | 2-2 | Gernika | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:00 | Barreda | 2-0 | Selaya | Gam2 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:30 | Navarro | 0-2 | Lealtad | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:30 | Ribamontán al Mar | 1-1 | Bezana | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:30 | Sámano | 1-0 | Solares | Gam2 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:30 | Cortes | 2-2 | Pamplona | Gam2 | ||||
Group 9 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:30 | Melilla CD | 0-3 | Linares Deportivo | Gam2 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Tuilla | 3-2 | Llanera | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Llanes | 1-1 | Colunga | Gam2 | ||||
Group 4 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Lagun Onak | 1-0 | Durango | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | San Ignacio | 0-0 | Santurtzi | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Sodupe | 0-2 | Urduliz | Gam2 | ||||
Group 3 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Torina | 4-1 | Guarnizo | Gam2 | ||||
Group 11 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Mallorca II | 4-0 | Sóller | Gam2 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Burladés | 1-1 | Huarte | Gam2 | ||||
Group 16 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Yagüe | 2-3 | River Ebro | Gam2 | ||||
Group 12 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Buzanada | 2-1 | Las Palmas III | Gam2 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Cultural Leonesa II | 1-1 | Real Ávila | Gam2 | ||||
Group 6 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Atzeneta | 0-1 | Intercity | Gam2 | ||||
Group 2 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Caudal | 3-1 | L'Entregu | Gam2 | 2 | |||
Group 11 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Andratx | 0-0 | Binissalem | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Platges Calvià | 0-1 | Constància | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Santa Catalina Atlético | 0-3 | Ferriolense | Gam2 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Manacor | 2-0 | Collerense | Gam2 | ||||
Group 15 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Baztán | 2-3 | Txantrea | Gam2 | ||||
Group 17 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Tarazona | 0-0 | Cuarte | Gam2 | ||||
Group 8 | |||||||||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:30 | Burgos Promesas | 1-1 | Zamora | Gam2 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Tercera Division - 2019/2020
- 73% 5106 / 6976 Games
- Home team wins 44.42%
- Draws 26.87%
- Away team wins 28.71%
- Over 1.5 73.85%
- Over 2.5 49.41%
- Over 3.5 27.54%
- Goals 13520
- Goals /match 2.65
- Goals /match home 1.51
- Goals /match away 1.14
- Both teams score 48.65%
- Goals after 80' 17.83%
No tv schedule yet for US
(change)