Competition
III Divisão 2011/2012
Portugal
Games
Group Madeira | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 17:00 | Santana | 1-3 | Machico | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 17:00 | 1º Maio Funchal | 1-1 | Calheta | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 17:00 | Caniçal | 0-1 | Cruzado Canicense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 17:00 | Câmara de Lobos | 1-0 | Portosantense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 17:00 | Pontassolense | 2-0 | Argentina | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 17:00 | Porto Cruz | 1-2 | Andorinha | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Fão | 0-1 | Esposende | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Melgacense | 2-1 | Cerveira | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Joane | 0-1 | Vianense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Marinhas | 1-2 | Bragança | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Maria da Fonte | 0-4 | Santa Maria | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Vilaverdense | 0-0 | Amares | Gam1 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Vila Meã | 3-4 | Sousense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Infesta | 1-1 | Sporting Mêda | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Leça | 2-1 | Rebordosa | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Cesarense | 2-1 | Alpendorada | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Lamego | 3-0 | Vila Real | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Serzedelo | 2-1 | Grijó | Gam1 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Canas de Senhorim | 1-1 | Academico Viseu | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Penalva Castelo | 2-1 | Bustelo | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Avanca | 1-1 | Valecambrense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | AD Nogueirense | 0-0 | Alba | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Sanjoanense | 2-0 | Oliveira Hospital | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Sampedrense | 0-0 | Oliveira de Frades | Gam1 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Pampilhosa | 3-2 | Marinhense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Beneditense | 1-1 | Bombarralense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Atlético Riachense | 1-1 | Peniche | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Sourense | 0-5 | Benfica Castelo Branco | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Pombal | 1-1 | Tocha | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Crato | 0-3 | Ginásio de Alcobaça | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Casa Pia | 1-1 | Cartaxo | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | CF Benfica | 0-1 | Sacavenense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Real | 1-1 | Pêro Pinheiro | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Oeiras | 1-1 | Sintrense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Olímpico do Montijo | 1-1 | Eléctrico | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Alcochetense | 3-1 | O Elvas | Gam12 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Fabril Barreiro | 2-0 | Aljustrelense | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | União Montemor | 1-0 | Pescadores | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Redondense | 2-1 | Despertar SC | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Lagoa | 0-1 | Sesimbra | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Messinense | 0-1 | Lagos | Gam1 | ||||
Sun | 04.Sep.2011 - 18:00 | Farense | 3-1 | Quarteirense | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 16:00 | Pêro Pinheiro | 5-3 | O Elvas | Gam2 | ||||
Group Acores | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 16:00 | Santiago | 1-2 | Lusitânia | Gam1 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 16:00 | Boavista São Mateus | 1-1 | Fayal | Gam1 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 16:00 | Micaelense | 1-1 | Ideal | Gam1 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 16:00 | Guadalupe | 1-0 | Praiense | Gam1 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 16:00 | Prainha | 1-1 | Águia CD | Gam1 | ||||
Group Madeira | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 17:00 | Cruzado Canicense | 2-0 | Câmara de Lobos | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 17:00 | Argentina | 1-7 | Caniçal | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 17:00 | Machico | 1-0 | 1º Maio Funchal | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 17:00 | Calheta | 1-1 | Porto Cruz | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 17:00 | Portosantense | 4-1 | Santana | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 17:00 | Andorinha | 1-4 | Pontassolense | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Santa Maria | 0-1 | Fão | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Vianense | 3-0 | Maria da Fonte | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Esposende | 0-4 | Vilaverdense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Cerveira | 1-2 | Joane | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Amares | 1-1 | Marinhas | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Bragança | 3-0 | Melgacense | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Sousense | 0-0 | Leça | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Alpendorada | 0-0 | Vila Meã | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Rebordosa | 1-1 | Lamego | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Grijó | 2-1 | Infesta | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Vila Real | 1-1 | Serzedelo | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Sporting Mêda | 2-2 | Cesarense | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Oliveira Hospital | 1-2 | Avanca | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Valecambrense | 0-1 | Penalva Castelo | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Oliveira de Frades | 2-1 | Sanjoanense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Bustelo | 3-0 | Canas de Senhorim | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Alba | 0-2 | Sampedrense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Academico Viseu | 0-1 | AD Nogueirense | Gam2 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Peniche | 0-0 | Beneditense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Bombarralense | 3-0 | Crato | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Benfica Castelo Branco | 3-0 | Atlético Riachense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Ginásio de Alcobaça | 1-2 | Pampilhosa | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Tocha | 1-3 | Sourense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Pombal | 4-0 | Marinhense | Gam13 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Sintrense | 3-1 | Real | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Eléctrico | 0-1 | Oeiras | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Alcochetense | 1-1 | Casa Pia | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Sacavenense | 3-0 | Olímpico do Montijo | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Cartaxo | 0-1 | CF Benfica | Gam2 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Sesimbra | 2-1 | Redondense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Aljustrelense | 1-1 | Lagoa | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Despertar SC | 0-2 | Messinense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Pescadores | 2-0 | Fabril Barreiro | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Lagos | 2-3 | Farense | Gam2 | ||||
Sun | 18.Sep.2011 - 18:00 | Quarteirense | 1-0 | União Montemor | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Joane | 0-0 | Maria da Fonte | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Vilaverdense | 3-0 | Santa Maria | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Fão | 0-0 | Vianense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Marinhas | 2-0 | Esposende | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Melgacense | 2-1 | Amares | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Cerveira | 0-1 | Bragança | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Infesta | 1-0 | Vila Real | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Leça | 3-0 | Alpendorada | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Cesarense | 1-2 | Vila Meã | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Lamego | 1-4 | Sousense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Serzedelo | 1-1 | Rebordosa | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Sporting Mêda | 1-0 | Grijó | Gam3 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Penalva Castelo | 2-1 | Canas de Senhorim | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Sanjoanense | 1-1 | Alba | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Avanca | 6-2 | Oliveira de Frades | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Sampedrense | 1-1 | Academico Viseu | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Valecambrense | 1-2 | Oliveira Hospital | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | AD Nogueirense | 4-2 | Bustelo | Gam3 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Beneditense | 3-0 | Crato | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Atlético Riachense | 0-4 | Tocha | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Peniche | 1-0 | Benfica Castelo Branco | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Sourense | 1-1 | Marinhense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Pombal | 3-1 | Ginásio de Alcobaça | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Pampilhosa | 4-0 | Bombarralense | Gam3 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Olímpico do Montijo | 2-3 | Oeiras | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | O Elvas | 2-1 | Sintrense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Real | 0-2 | Eléctrico | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Casa Pia | 1-1 | Pêro Pinheiro | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | CF Benfica | 1-2 | Alcochetense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Sacavenense | 4-1 | Cartaxo | Gam3 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Fabril Barreiro | 4-0 | Lagoa | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Messinense | 1-1 | Sesimbra | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Redondense | 3-1 | Aljustrelense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Farense | 3-0 | Despertar SC | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | União Montemor | 1-3 | Lagos | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Pescadores | 1-0 | Quarteirense | Gam3 | ||||
Group Acores | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Praiense | 2-1 | Santiago | Gam2 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Águia CD | 0-2 | Guadalupe | Gam2 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Lusitânia | 2-0 | Micaelense | Gam2 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Fayal | 1-1 | Prainha | Gam2 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 16:00 | Ideal | 0-0 | Boavista São Mateus | Gam2 | ||||
Group Madeira | |||||||||
Sun | 25.Sep.2011 - 17:00 | Machico | 3-2 | Portosantense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 17:00 | Câmara de Lobos | 2-0 | Argentina | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 17:00 | Santana | 2-0 | Cruzado Canicense | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 17:00 | Caniçal | 6-0 | Andorinha | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 17:00 | Pontassolense | 1-2 | Calheta | Gam3 | ||||
Sun | 25.Sep.2011 - 17:00 | 1º Maio Funchal | 2-0 | Porto Cruz | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Santa Maria | 2-0 | Marinhas | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Esposende | 1-1 | Melgacense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Vianense | 1-0 | Vilaverdense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Amares | 1-2 | Cerveira | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Bragança | 2-1 | Joane | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Maria da Fonte | 1-1 | Fão | Gam4 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Alpendorada | 2-0 | Lamego | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Sousense | 2-0 | Serzedelo | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Vila Meã | 0-0 | Leça | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Rebordosa | 3-0 | Infesta | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Grijó | 4-2 | Cesarense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Vila Real | 1-2 | Sporting Mêda | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Bustelo | 1-1 | Sampedrense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Academico Viseu | 3-0 | Sanjoanense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Canas de Senhorim | 1-3 | AD Nogueirense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Alba | 2-0 | Avanca | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Oliveira Hospital | 1-1 | Penalva Castelo | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Oliveira de Frades | 3-0 | Valecambrense | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Ginásio de Alcobaça | 2-3 | Sourense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Benfica Castelo Branco | 2-2 | Beneditense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Crato | 0-3 | Pampilhosa | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Tocha | 1-1 | Peniche | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Bombarralense | 3-3 | Pombal | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Atlético Riachense | 0-1 | Marinhense | Gam15 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Alcochetense | 2-2 | Sacavenense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Pêro Pinheiro | 3-0 | CF Benfica | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Cartaxo | 1-1 | Olímpico do Montijo | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Sintrense | 2-1 | Casa Pia | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Oeiras | 3-0 | Real | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Eléctrico | 1-0 | O Elvas | Gam4 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Aljustrelense | 0-1 | Messinense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Sesimbra | 2-2 | Farense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Lagoa | 1-0 | Redondense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Despertar SC | 0-3 | União Montemor | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Quarteirense | 3-1 | Fabril Barreiro | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Lagos | 3-0 | Pescadores | Gam4 | ||||
Group Acores | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Santiago | 1-0 | Micaelense | Gam3 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Boavista São Mateus | 0-1 | Lusitânia | Gam3 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Prainha | 2-2 | Ideal | Gam3 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Praiense | 5-0 | Águia CD | Gam3 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 16:00 | Guadalupe | 3-0 | Fayal | Gam3 | ||||
Group Madeira | |||||||||
Sun | 02.Oct.2011 - 17:00 | Argentina | 2-1 | Santana | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 17:00 | Portosantense | 1-0 | 1º Maio Funchal | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 17:00 | Cruzado Canicense | 0-1 | Machico | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 17:00 | Andorinha | 0-3 | Câmara de Lobos | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 17:00 | Porto Cruz | 1-1 | Pontassolense | Gam4 | ||||
Sun | 02.Oct.2011 - 17:00 | Calheta | 0-2 | Caniçal | Gam4 | ||||
Group F | |||||||||
Sat | 08.Oct.2011 - 16:00 | Messinense | 2-1 | Lagoa | Gam5 | ||||
Group Madeira | |||||||||
Sat | 08.Oct.2011 - 16:00 | Portosantense | 5-0 | Cruzado Canicense | Gam5 | ||||
Sat | 08.Oct.2011 - 17:00 | 1º Maio Funchal | 1-3 | Pontassolense | Gam5 | ||||
Sat | 08.Oct.2011 - 17:00 | Machico | 3-0 | Argentina | Gam5 | ||||
Sat | 08.Oct.2011 - 17:00 | Santana | 1-0 | Andorinha | Gam5 | ||||
Sat | 08.Oct.2011 - 17:00 | Câmara de Lobos | 2-0 | Calheta | Gam5 | ||||
Sat | 08.Oct.2011 - 17:00 | Caniçal | 3-0 | Porto Cruz | Gam5 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Joane | 2-1 | Fão | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Marinhas | 1-2 | Vianense | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Melgacense | 1-2 | Santa Maria | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Cerveira | 1-1 | Esposende | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Bragança | 0-2 | Amares | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Maria da Fonte | 0-1 | Vilaverdense | Gam16 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Lamego | 1-2 | Vila Meã | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Cesarense | 2-1 | Leça | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Serzedelo | 0-0 | Alpendorada | Gam5 | ||||
Sun | 09.Oct.2011 - 16:00 | Infesta | 2-1 | Sousense | Gam5 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
III Divisão - 2011/2012
- 100% 1466 / 1466 Games
- Home team wins 46.45%
- Draws 24.08%
- Away team wins 29.47%
- Over 1.5 75.72%
- Over 2.5 52.66%
- Over 3.5 28.79%
- Goals 4020
- Goals /match 2.74
- Goals /match home 1.57
- Goals /match away 1.17
- Both teams score 51.43%
- Goals after 80' 0%
No tv schedule yet for US
(change)