Competition
National Division 2017/2018
Luxembourg
Games
Regular Season | |||||||||
Fri | 04.Aug.2017 - 18:30 | Hostert | 2-1 | F91 Dudelange | Gam1 | ||||
Sat | 05.Aug.2017 - 16:00 | UNA Strassen | 2-2 | Rodange | Gam1 | ||||
Sun | 06.Aug.2017 - 14:00 | UT Pétange | 0-1 | RM Hamm Benfica | Gam1 | ||||
Sun | 06.Aug.2017 - 15:00 | Esch | 0-4 | Jeunesse d'Esch | Gam1 | ||||
Sun | 06.Aug.2017 - 15:00 | Racing | 2-3 | Progrès Niedercorn | Gam1 | ||||
Sun | 06.Aug.2017 - 17:30 | Fola Esch | 1-1 | Victoria Rosport | Gam1 | ||||
Sun | 06.Aug.2017 - 18:00 | Differdange 03 | 4-0 | Mondorf-les-Bains | Gam1 | ||||
Sat | 12.Aug.2017 - 15:00 | Hostert | 2-1 | Racing | Gam2 | ||||
Sun | 13.Aug.2017 - 15:00 | Victoria Rosport | 4-1 | UNA Strassen | Gam2 | ||||
Sun | 13.Aug.2017 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 3-1 | Esch | Gam2 | ||||
Sun | 13.Aug.2017 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 0-2 | F91 Dudelange | Gam2 | ||||
Sun | 13.Aug.2017 - 18:30 | Jeunesse d'Esch | 3-1 | Differdange 03 | Gam2 | ||||
Mon | 14.Aug.2017 - 19:00 | Rodange | 2-1 | UT Pétange | Gam2 | ||||
Mon | 14.Aug.2017 - 19:19 | Progrès Niedercorn | 2-1 | Fola Esch | Gam2 | 8 | |||
Fri | 18.Aug.2017 - 18:30 | Differdange 03 | 0-0 | RM Hamm Benfica | Gam3 | ||||
Sat | 19.Aug.2017 - 16:00 | Mondorf-les-Bains | 0-0 | Hostert | Gam3 | ||||
Sat | 19.Aug.2017 - 17:00 | UNA Strassen | 0-6 | Progrès Niedercorn | Gam3 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 15:00 | F91 Dudelange | 2-0 | Jeunesse d'Esch | Gam3 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 15:00 | Esch | 0-2 | Rodange | Gam3 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | UT Pétange | 2-1 | Victoria Rosport | Gam3 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:15 | Fola Esch | 3-3 | Racing | Gam3 | ||||
Thu | 24.Aug.2017 - 18:30 | Racing | 1-1 | UNA Strassen | Gam4 | ||||
Thu | 24.Aug.2017 - 18:30 | Progrès Niedercorn | 7-1 | UT Pétange | Gam4 | ||||
Thu | 24.Aug.2017 - 18:30 | RM Hamm Benfica | 1-3 | F91 Dudelange | Gam4 | ||||
Thu | 24.Aug.2017 - 18:30 | Jeunesse d'Esch | 4-2 | Mondorf-les-Bains | Gam4 | ||||
Thu | 24.Aug.2017 - 19:00 | Hostert | 2-0 | Fola Esch | Gam4 | ||||
Thu | 24.Aug.2017 - 19:00 | Rodange | 2-1 | Differdange 03 | Gam4 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 15:00 | Victoria Rosport | 1-2 | Esch | Gam4 | ||||
Sat | 09.Sep.2017 - 17:00 | Jeunesse d'Esch | 4-2 | Hostert | Gam5 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 14:30 | UT Pétange | 2-1 | Racing | Gam5 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 1-1 | RM Hamm Benfica | Gam5 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 15:00 | F91 Dudelange | 7-0 | Rodange | Gam5 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 15:00 | Esch | 0-1 | Progrès Niedercorn | Gam5 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 15:00 | UNA Strassen | 0-4 | Fola Esch | Gam5 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 18:00 | Differdange 03 | 6-1 | Victoria Rosport | Gam5 | ||||
Fri | 15.Sep.2017 - 19:00 | RM Hamm Benfica | 2-1 | Jeunesse d'Esch | Gam6 | ||||
Sat | 16.Sep.2017 - 17:00 | Progrès Niedercorn | 1-0 | Differdange 03 | Gam6 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 14:00 | Hostert | 1-2 | UNA Strassen | Gam6 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 15:00 | Fola Esch | 3-2 | UT Pétange | Gam6 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 15:00 | Racing | 2-1 | Esch | Gam6 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 15:00 | Victoria Rosport | 0-4 | F91 Dudelange | Gam6 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 15:00 | Rodange | 0-1 | Mondorf-les-Bains | Gam6 | ||||
Fri | 29.Sep.2017 - 19:00 | Jeunesse d'Esch | 1-1 | Rodange | Gam7 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 17:00 | Mondorf-les-Bains | 3-2 | Victoria Rosport | Gam7 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 17:00 | F91 Dudelange | 3-2 | Progrès Niedercorn | Gam7 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 17:00 | Esch | 0-1 | Fola Esch | Gam7 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 17:00 | UT Pétange | 2-1 | UNA Strassen | Gam7 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 18:00 | Differdange 03 | 2-1 | Racing | Gam7 | ||||
Sun | 01.Oct.2017 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 2-0 | Hostert | Gam7 | ||||
Sat | 14.Oct.2017 - 17:00 | Rodange | 2-2 | RM Hamm Benfica | Gam8 | ||||
Sun | 15.Oct.2017 - 15:00 | Hostert | 2-2 | UT Pétange | Gam8 | ||||
Sun | 15.Oct.2017 - 15:00 | UNA Strassen | 2-1 | Esch | Gam8 | ||||
Sun | 15.Oct.2017 - 15:00 | Fola Esch | 6-3 | Differdange 03 | Gam8 | ||||
Sun | 15.Oct.2017 - 15:00 | Racing | 1-1 | F91 Dudelange | Gam8 | ||||
Sun | 15.Oct.2017 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 3-2 | Mondorf-les-Bains | Gam8 | ||||
Sun | 15.Oct.2017 - 15:00 | Victoria Rosport | 3-1 | Jeunesse d'Esch | Gam8 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | Rodange | 0-0 | Hostert | Gam9 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 1-2 | Victoria Rosport | Gam9 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 0-3 | Progrès Niedercorn | Gam9 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 4-2 | Racing | Gam9 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | F91 Dudelange | 4-3 | Fola Esch | Gam9 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | Differdange 03 | 5-0 | UNA Strassen | Gam9 | ||||
Sun | 22.Oct.2017 - 15:00 | Esch | 0-3 | UT Pétange | Gam9 | ||||
Sat | 04.Nov.2017 - 16:30 | Progrès Niedercorn | 1-3 | RM Hamm Benfica | Gam10 | ||||
Sun | 05.Nov.2017 - 15:00 | Hostert | 3-1 | Esch | Gam10 | ||||
Sun | 05.Nov.2017 - 15:00 | UT Pétange | 0-2 | Differdange 03 | Gam10 | ||||
Sun | 05.Nov.2017 - 15:00 | UNA Strassen | 1-4 | F91 Dudelange | Gam10 | ||||
Sun | 05.Nov.2017 - 15:00 | Fola Esch | 1-1 | Mondorf-les-Bains | Gam10 | ||||
Sun | 05.Nov.2017 - 15:00 | Racing | 1-2 | Jeunesse d'Esch | Gam10 | ||||
Sun | 05.Nov.2017 - 15:00 | Victoria Rosport | 1-1 | Rodange | Gam10 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 14:00 | UNA Strassen | 0-3 | Jeunesse d'Esch | Gam12 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 14:00 | Progrès Niedercorn | 5-0 | Victoria Rosport | Gam12 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 15:00 | Esch | 1-6 | F91 Dudelange | Gam12 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 15:00 | UT Pétange | 1-1 | Mondorf-les-Bains | Gam12 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 15:00 | Fola Esch | 2-1 | RM Hamm Benfica | Gam12 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 15:00 | Racing | 3-2 | Rodange | Gam12 | ||||
Sun | 19.Nov.2017 - 17:00 | Hostert | 2-1 | Differdange 03 | Gam12 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 1-1 | Hostert | Gam13 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 15:00 | Victoria Rosport | 0-2 | Racing | Gam13 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 15:00 | Rodange | 0-3 | Fola Esch | Gam13 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 1-1 | UNA Strassen | Gam13 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 3-0 | Esch | Gam13 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 15:00 | F91 Dudelange | 0-0 | Differdange 03 | Gam13 | ||||
Sun | 26.Nov.2017 - 17:00 | Jeunesse d'Esch | 3-3 | UT Pétange | Gam13 | ||||
Sat | 09.Dec.2017 - 14:00 | Rodange | 0-4 | Progrès Niedercorn | Gam11 | ||||
Sun | 18.Feb.2018 - 14:30 | Victoria Rosport | 1-3 | Hostert | Gam11 | ||||
Sun | 18.Feb.2018 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 0-3 | Racing | Gam11 | ||||
Sun | 18.Feb.2018 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 3-3 | Fola Esch | Gam11 | ||||
Sun | 18.Feb.2018 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 3-1 | UNA Strassen | Gam11 | ||||
Sun | 18.Feb.2018 - 15:00 | F91 Dudelange | 2-1 | UT Pétange | Gam11 | ||||
Sun | 18.Feb.2018 - 15:00 | Differdange 03 | 4-1 | Esch | Gam11 | ||||
Wed | 07.Mar.2018 - 18:30 | F91 Dudelange | 4-2 | Mondorf-les-Bains | Gam14 | ||||
Wed | 07.Mar.2018 - 18:30 | Fola Esch | 2-4 | Progrès Niedercorn | Gam14 | 4 | |||
Wed | 07.Mar.2018 - 18:30 | Esch | 2-3 | RM Hamm Benfica | Gam14 | ||||
Wed | 07.Mar.2018 - 18:30 | Differdange 03 | 2-0 | Jeunesse d'Esch | Gam14 | 5 | |||
Wed | 07.Mar.2018 - 18:30 | Racing | 0-0 | Hostert | Gam14 | ||||
Wed | 07.Mar.2018 - 19:00 | UNA Strassen | 1-4 | Victoria Rosport | Gam14 | ||||
Wed | 07.Mar.2018 - 19:00 | UT Pétange | 1-1 | Rodange | Gam14 | ||||
Sat | 10.Mar.2018 - 15:00 | Rodange | 1-2 | F91 Dudelange | Gam17 | ||||
Sun | 11.Mar.2018 - 15:00 | Hostert | 1-2 | Jeunesse d'Esch | Gam17 | ||||
Sun | 11.Mar.2018 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 0-0 | Mondorf-les-Bains | Gam17 | ||||
Sun | 11.Mar.2018 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 3-1 | Esch | Gam17 | ||||
Sun | 11.Mar.2018 - 15:00 | Racing | 2-3 | UT Pétange | Gam17 | ||||
Sun | 11.Mar.2018 - 15:00 | Fola Esch | 3-1 | UNA Strassen | Gam17 | ||||
Sun | 11.Mar.2018 - 15:00 | Victoria Rosport | 1-2 | Differdange 03 | Gam17 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | Jeunesse d'Esch | 3-1 | F91 Dudelange | Gam15 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | RM Hamm Benfica | 0-1 | Differdange 03 | Gam15 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | Rodange | 1-0 | Esch | Gam15 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | Victoria Rosport | 0-2 | UT Pétange | Gam15 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | Progrès Niedercorn | 1-1 | UNA Strassen | Gam15 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | Racing | 2-1 | Fola Esch | Gam15 | ||||
Wed | 14.Mar.2018 - 18:30 | Hostert | 1-3 | Mondorf-les-Bains | Gam15 | ||||
Sun | 18.Mar.2018 - 15:00 | UNA Strassen | 3-0 | Hostert | Gam18 | ||||
Sun | 18.Mar.2018 - 15:00 | F91 Dudelange | 4-0 | Victoria Rosport | Gam18 | ||||
Sun | 18.Mar.2018 - 15:00 | UT Pétange | 2-3 | Fola Esch | Gam18 | ||||
Sun | 18.Mar.2018 - 15:00 | Esch | 1-1 | Racing | Gam18 | ||||
Sun | 18.Mar.2018 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 3-0 | RM Hamm Benfica | Gam18 | ||||
Sun | 18.Mar.2018 - 17:30 | Differdange 03 | 1-2 | Progrès Niedercorn | Gam18 | 1 | |||
Fri | 30.Mar.2018 - 19:00 | Fola Esch | 9-0 | Esch | Gam19 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 1-3 | F91 Dudelange | Gam19 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 15:00 | Victoria Rosport | 1-3 | Mondorf-les-Bains | Gam19 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 17:00 | Hostert | 3-1 | RM Hamm Benfica | Gam19 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 17:00 | UNA Strassen | 4-2 | UT Pétange | Gam19 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 17:00 | Racing | 1-1 | Differdange 03 | Gam19 | ||||
Sat | 31.Mar.2018 - 17:30 | Rodange | 1-3 | Jeunesse d'Esch | Gam19 | ||||
Fri | 06.Apr.2018 - 19:00 | Esch | 0-1 | UNA Strassen | Gam20 | ||||
Sun | 08.Apr.2018 - 14:00 | Differdange 03 | 0-2 | Fola Esch | Gam20 | ||||
Sun | 08.Apr.2018 - 15:00 | UT Pétange | 1-2 | Hostert | Gam20 | ||||
Sun | 08.Apr.2018 - 15:00 | F91 Dudelange | 2-0 | Racing | Gam20 | ||||
Sun | 08.Apr.2018 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 0-0 | Progrès Niedercorn | Gam20 | ||||
Sun | 08.Apr.2018 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 4-1 | Victoria Rosport | Gam20 | ||||
Sun | 08.Apr.2018 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 2-0 | Rodange | Gam20 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 18:30 | Fola Esch | 4-1 | Hostert | Gam16 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 18:30 | UT Pétange | 1-3 | Progrès Niedercorn | Gam16 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 18:30 | F91 Dudelange | 4-0 | RM Hamm Benfica | Gam16 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 18:30 | Mondorf-les-Bains | 0-0 | Jeunesse d'Esch | Gam16 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 18:30 | UNA Strassen | 0-1 | Racing | Gam16 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 18:30 | Differdange 03 | 5-1 | Rodange | Gam16 | ||||
Wed | 11.Apr.2018 - 19:00 | Esch | 0-2 | Victoria Rosport | Gam16 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 15:00 | Victoria Rosport | 1-1 | RM Hamm Benfica | Gam21 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 1-0 | Jeunesse d'Esch | Gam21 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 15:00 | Racing | 2-0 | Mondorf-les-Bains | Gam21 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 15:00 | UT Pétange | 4-1 | Esch | Gam21 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 15:00 | Hostert | 1-1 | Rodange | Gam21 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 17:00 | UNA Strassen | 2-2 | Differdange 03 | Gam21 | ||||
Sun | 15.Apr.2018 - 17:30 | Fola Esch | 2-3 | F91 Dudelange | Gam21 | 1 | |||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | Esch | 1-2 | Hostert | Gam22 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | F91 Dudelange | 3-2 | UNA Strassen | Gam22 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | Rodange | 1-1 | Victoria Rosport | Gam22 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 0-1 | Fola Esch | Gam22 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 1-2 | Progrès Niedercorn | Gam22 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | Differdange 03 | 0-2 | UT Pétange | Gam22 | ||||
Sun | 22.Apr.2018 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 1-2 | Racing | Gam22 | ||||
Wed | 25.Apr.2018 - 19:00 | Mondorf-les-Bains | 1-1 | Rodange | Gam18 | ||||
Sat | 28.Apr.2018 - 17:30 | Racing | 1-0 | RM Hamm Benfica | Gam23 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 15:00 | Hostert | 1-3 | Victoria Rosport | Gam23 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 15:00 | Fola Esch | 1-1 | Jeunesse d'Esch | Gam23 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 15:00 | Esch | 0-3 | Differdange 03 | Gam23 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 15:00 | UNA Strassen | 2-1 | Mondorf-les-Bains | Gam23 | ||||
Sun | 29.Apr.2018 - 15:00 | UT Pétange | 1-3 | F91 Dudelange | Gam23 | ||||
Mon | 30.Apr.2018 - 19:00 | Progrès Niedercorn | 1-0 | Rodange | Gam23 | ||||
Fri | 04.May.2018 - 18:30 | Differdange 03 | 2-2 | Hostert | Gam24 | ||||
Sun | 06.May.2018 - 15:00 | F91 Dudelange | 4-0 | Esch | Gam24 | ||||
Sun | 06.May.2018 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 4-0 | UNA Strassen | Gam24 | ||||
Sun | 06.May.2018 - 15:00 | RM Hamm Benfica | 2-5 | Fola Esch | Gam24 | ||||
Sun | 06.May.2018 - 15:00 | Victoria Rosport | 2-5 | Progrès Niedercorn | Gam24 | ||||
Sun | 06.May.2018 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 4-3 | UT Pétange | Gam24 | ||||
Sun | 06.May.2018 - 15:00 | Rodange | 2-2 | Racing | Gam24 | ||||
Thu | 10.May.2018 - 16:00 | Fola Esch | 7-1 | Rodange | Gam25 | ||||
Fri | 11.May.2018 - 19:00 | Esch | 0-3 | Mondorf-les-Bains | Gam25 | ||||
Sun | 13.May.2018 - 15:00 | UT Pétange | 1-0 | Jeunesse d'Esch | Gam25 | ||||
Sun | 13.May.2018 - 15:00 | Hostert | 1-6 | Progrès Niedercorn | Gam25 | ||||
Sun | 13.May.2018 - 15:00 | Racing | 2-2 | Victoria Rosport | Gam25 | ||||
Sun | 13.May.2018 - 17:00 | UNA Strassen | 6-0 | RM Hamm Benfica | Gam25 | ||||
Sun | 13.May.2018 - 17:30 | Differdange 03 | 0-6 | F91 Dudelange | Gam25 | 2 | |||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | F91 Dudelange | 3-2 | Hostert | Gam26 | ||||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | Mondorf-les-Bains | 2-0 | Differdange 03 | Gam26 | ||||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | Jeunesse d'Esch | 2-1 | Esch | Gam26 | ||||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | RM Hamm Benfica | 2-0 | UT Pétange | Gam26 | ||||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | Rodange | 2-3 | UNA Strassen | Gam26 | ||||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | Progrès Niedercorn | 4-2 | Racing | Gam26 | ||||
Sat | 19.May.2018 - 15:30 | Victoria Rosport | 2-1 | Fola Esch | Gam26 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
National Division - 2017/2018
- 100% 182 / 182 Games
- Home team wins 44.51%
- Draws 20.33%
- Away team wins 35.16%
- Over 1.5 87.91%
- Over 2.5 68.13%
- Over 3.5 45.6%
- Goals 633
- Goals /match 3.48
- Goals /match home 1.87
- Goals /match away 1.61
- Both teams score 64.29%
- Goals after 80' 13.27%
No tv schedule yet for US
(change)