Competition
Primera Division 2019/2020
El Salvador
Games
Apertura | |||||||||
Sat | 27.Jul.2019 - 02:15 | Santa Tecla | 3-0 | Chalatenango | Gam1 | ||||
Sat | 27.Jul.2019 - 22:30 | Águila | 3-0 | El Vencedor | Gam1 | ||||
Sun | 28.Jul.2019 - 22:00 | Municipal Limeño | 3-0 | Once Municipal | Gam1 | ||||
Sun | 28.Jul.2019 - 22:15 | Independiente | 0-1 | Isidro Metapán | Gam1 | ||||
Sun | 28.Jul.2019 - 22:30 | Alianza | 2-2 | FAS | Gam1 | ||||
Sun | 28.Jul.2019 - 22:30 | Sonsonate | 0-0 | Jocoro | Gam1 | ||||
Sat | 03.Aug.2019 - 22:15 | Jocoro | 2-1 | Santa Tecla | Gam2 | ||||
Sat | 03.Aug.2019 - 22:30 | Alianza | 3-0 | Once Municipal | Gam2 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 22:00 | El Vencedor | 0-0 | Independiente | Gam2 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 22:30 | FAS | 1-2 | Águila | Gam2 | 1 | |||
Sun | 04.Aug.2019 - 22:30 | Chalatenango | 2-3 | Municipal Limeño | Gam2 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 22:45 | Isidro Metapán | 1-1 | Sonsonate | Gam2 | ||||
Sat | 10.Aug.2019 - 22:30 | Águila | 2-1 | Once Municipal | Gam3 | 2 | |||
Sat | 10.Aug.2019 - 23:00 | Isidro Metapán | 2-1 | El Vencedor | Gam3 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 22:00 | Municipal Limeño | 2-1 | Jocoro | Gam3 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 22:15 | Independiente | 1-1 | FAS | Gam3 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 22:30 | Alianza | 1-0 | Chalatenango | Gam3 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 23:00 | Sonsonate | 2-1 | Santa Tecla | Gam3 | ||||
Wed | 14.Aug.2019 - 22:30 | El Vencedor | 2-2 | Sonsonate | Gam4 | ||||
Wed | 14.Aug.2019 - 23:00 | Chalatenango | 1-0 | Águila | Gam4 | ||||
Wed | 14.Aug.2019 - 23:00 | Jocoro | 1-2 | Alianza | Gam4 | ||||
Thu | 15.Aug.2019 - 02:15 | Santa Tecla | 0-0 | Municipal Limeño | Gam4 | ||||
Fri | 16.Aug.2019 - 02:00 | Once Municipal | 1-1 | Independiente | Gam4 | ||||
Fri | 16.Aug.2019 - 02:30 | FAS | 1-0 | Isidro Metapán | Gam4 | ||||
Sat | 17.Aug.2019 - 22:30 | El Vencedor | 1-1 | FAS | Gam5 | ||||
Sat | 17.Aug.2019 - 22:45 | Águila | 2-0 | Jocoro | Gam5 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 01:30 | Sonsonate | 3-2 | Municipal Limeño | Gam5 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-2 | Once Municipal | Gam5 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 02:00 | Alianza | 1-0 | Santa Tecla | Gam5 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 22:15 | Independiente | 0-1 | Chalatenango | Gam5 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 22:30 | Jocoro | 0-1 | Independiente | Gam6 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 01:30 | Chalatenango | 3-3 | Isidro Metapán | Gam6 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 22:00 | Once Municipal | 0-4 | El Vencedor | Gam6 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 22:00 | Municipal Limeño | 1-0 | Alianza | Gam6 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 22:30 | FAS | 3-0 | Sonsonate | Gam6 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 22:30 | El Vencedor | 1-1 | Chalatenango | Gam7 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 01:30 | Sonsonate | 1-4 | Alianza | Gam7 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-0 | Jocoro | Gam7 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 22:15 | Independiente | 0-5 | Santa Tecla | Gam7 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 22:30 | FAS | 2-2 | Once Municipal | Gam7 | 1 | |||
Sun | 01.Sep.2019 - 22:30 | Águila | 2-3 | Municipal Limeño | Gam7 | ||||
Sun | 08.Sep.2019 - 20:30 | Jocoro | 0-3 | El Vencedor | Gam8 | ||||
Sun | 08.Sep.2019 - 22:45 | Municipal Limeño | 2-3 | Independiente | Gam8 | ||||
Sun | 08.Sep.2019 - 23:00 | Chalatenango | 1-1 | FAS | Gam8 | ||||
Thu | 12.Sep.2019 - 02:00 | Once Municipal | 2-3 | Sonsonate | Gam8 | ||||
Fri | 13.Sep.2019 - 02:15 | Santa Tecla | 2-2 | Isidro Metapán | Gam8 | 11 | |||
Fri | 13.Sep.2019 - 02:30 | Alianza | 2-0 | Águila | Gam8 | ||||
Sat | 14.Sep.2019 - 22:30 | Once Municipal | 0-3 | Chalatenango | Gam9 | ||||
Sat | 14.Sep.2019 - 22:30 | El Vencedor | 1-1 | Santa Tecla | Gam9 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 01:30 | Sonsonate | 2-0 | Águila | Gam9 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 22:30 | FAS | 1-2 | Jocoro | Gam9 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 22:30 | Independiente | 1-1 | Alianza | Gam9 | ||||
Wed | 18.Sep.2019 - 22:30 | Jocoro | 1-0 | Once Municipal | Gam10 | ||||
Wed | 18.Sep.2019 - 22:30 | El Vencedor | 1-0 | Municipal Limeño | Gam10 | ||||
Wed | 18.Sep.2019 - 22:30 | Águila | 1-0 | Independiente | Gam10 | ||||
Thu | 19.Sep.2019 - 02:00 | Sonsonate | 2-1 | Chalatenango | Gam10 | ||||
Thu | 19.Sep.2019 - 02:15 | Santa Tecla | 3-1 | FAS | Gam10 | 7 | |||
Thu | 19.Sep.2019 - 02:30 | Isidro Metapán | 1-2 | Alianza | Gam10 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 01:30 | Chalatenango | 2-2 | Jocoro | Gam11 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 02:15 | Isidro Metapán | 2-0 | Águila | Gam11 | 4 | |||
Sun | 22.Sep.2019 - 22:00 | Once Municipal | 2-3 | Santa Tecla | Gam11 | 2 | |||
Sun | 22.Sep.2019 - 22:15 | Municipal Limeño | 1-2 | FAS | Gam11 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 22:15 | Independiente | 1-1 | Sonsonate | Gam11 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 22:30 | El Vencedor | 2-0 | Alianza | Gam11 | ||||
Wed | 25.Sep.2019 - 22:30 | Municipal Limeño | 1-1 | Isidro Metapán | Gam9 | ||||
Thu | 26.Sep.2019 - 02:15 | Santa Tecla | 2-1 | Águila | Gam6 | 4 | |||
Sat | 28.Sep.2019 - 22:00 | Once Municipal | 0-1 | Municipal Limeño | Gam12 | ||||
Sat | 28.Sep.2019 - 22:30 | Jocoro | 0-1 | Sonsonate | Gam12 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 01:30 | Chalatenango | 3-0 | Santa Tecla | Gam12 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 02:15 | Isidro Metapán | 4-2 | Independiente | Gam12 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 22:15 | FAS | 2-2 | Alianza | Gam12 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 22:30 | El Vencedor | 0-0 | Águila | Gam12 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 02:15 | Santa Tecla | 2-0 | Jocoro | Gam13 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 22:30 | Águila | 1-2 | FAS | Gam13 | 3 | |||
Sun | 06.Oct.2019 - 17:00 | Sonsonate | 2-0 | Isidro Metapán | Gam13 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 22:15 | Independiente | 1-2 | El Vencedor | Gam13 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 22:15 | Alianza | 2-1 | Once Municipal | Gam13 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 22:15 | Municipal Limeño | 1-3 | Chalatenango | Gam13 | ||||
Fri | 18.Oct.2019 - 02:30 | Alianza | 1-0 | Jocoro | Gam15 | ||||
Fri | 18.Oct.2019 - 22:15 | El Vencedor | 2-2 | Isidro Metapán | Gam14 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 00:00 | Santa Tecla | 3-1 | Sonsonate | Gam14 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 01:30 | Chalatenango | 0-2 | Alianza | Gam14 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 22:00 | Once Municipal | 0-1 | Águila | Gam14 | 1 | |||
Sun | 20.Oct.2019 - 22:00 | Jocoro | 1-2 | Municipal Limeño | Gam14 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 22:15 | FAS | 3-1 | Independiente | Gam14 | ||||
Wed | 23.Oct.2019 - 21:45 | Municipal Limeño | 2-2 | Santa Tecla | Gam15 | ||||
Wed | 23.Oct.2019 - 22:15 | Águila | 2-2 | Chalatenango | Gam15 | ||||
Wed | 23.Oct.2019 - 22:30 | Independiente | 3-0 | Once Municipal | Gam15 | ||||
Thu | 24.Oct.2019 - 02:00 | Sonsonate | 3-2 | El Vencedor | Gam15 | ||||
Thu | 24.Oct.2019 - 02:30 | Isidro Metapán | 0-2 | FAS | Gam15 | 2 | |||
Sat | 26.Oct.2019 - 22:15 | Jocoro | 2-2 | Águila | Gam16 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 01:30 | Chalatenango | 3-1 | Independiente | Gam16 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 20:45 | Municipal Limeño | 3-1 | Sonsonate | Gam16 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 21:00 | Once Municipal | 1-1 | Isidro Metapán | Gam16 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 21:15 | FAS | 4-1 | El Vencedor | Gam16 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 21:15 | Santa Tecla | 0-0 | Alianza | Gam16 | ||||
Sat | 02.Nov.2019 - 21:15 | Águila | 1-0 | Santa Tecla | Gam17 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 01:00 | Sonsonate | 1-0 | FAS | Gam17 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 01:15 | Isidro Metapán | 2-2 | Chalatenango | Gam17 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 21:00 | El Vencedor | 0-1 | Once Municipal | Gam17 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 21:15 | Independiente | 2-1 | Jocoro | Gam17 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 21:15 | Alianza | 4-1 | Municipal Limeño | Gam17 | ||||
Sat | 09.Nov.2019 - 21:00 | Jocoro | 0-1 | Isidro Metapán | Gam18 | ||||
Sat | 09.Nov.2019 - 23:00 | Santa Tecla | 1-1 | Independiente | Gam18 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 00:30 | Chalatenango | 0-0 | El Vencedor | Gam18 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 01:00 | Alianza | 3-1 | Sonsonate | Gam18 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 20:45 | Municipal Limeño | 0-0 | Águila | Gam18 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 21:00 | Once Municipal | 1-1 | FAS | Gam18 | 2 | |||
Sun | 17.Nov.2019 - 21:00 | El Vencedor | 1-2 | Jocoro | Gam19 | ||||
Sun | 17.Nov.2019 - 21:15 | Independiente | 2-2 | Municipal Limeño | Gam19 | ||||
Sun | 17.Nov.2019 - 22:00 | Sonsonate | 0-4 | Once Municipal | Gam19 | ||||
Thu | 21.Nov.2019 - 01:30 | FAS | 4-0 | Chalatenango | Gam19 | ||||
Thu | 21.Nov.2019 - 01:30 | Isidro Metapán | 0-0 | Santa Tecla | Gam19 | 14 | |||
Thu | 21.Nov.2019 - 21:00 | Águila | 0-0 | Alianza | Gam19 | ||||
Sat | 23.Nov.2019 - 20:30 | Jocoro | 1-2 | FAS | Gam20 | ||||
Sat | 23.Nov.2019 - 23:30 | Santa Tecla | 1-3 | El Vencedor | Gam20 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 00:30 | Chalatenango | 3-0 | Once Municipal | Gam20 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 01:15 | Isidro Metapán | 0-2 | Municipal Limeño | Gam20 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 21:00 | Águila | 2-1 | Sonsonate | Gam20 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 21:15 | Alianza | 0-0 | Independiente | Gam20 | ||||
Wed | 27.Nov.2019 - 21:00 | Chalatenango | 2-4 | Sonsonate | Gam21 | ||||
Wed | 27.Nov.2019 - 21:00 | Once Municipal | 2-2 | Jocoro | Gam21 | ||||
Wed | 27.Nov.2019 - 21:00 | FAS | 2-1 | Santa Tecla | Gam21 | ||||
Wed | 27.Nov.2019 - 21:00 | Municipal Limeño | 0-1 | El Vencedor | Gam21 | ||||
Wed | 27.Nov.2019 - 21:00 | Alianza | 2-1 | Isidro Metapán | Gam21 | ||||
Wed | 27.Nov.2019 - 21:00 | Independiente | 0-1 | Águila | Gam21 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 21:00 | Jocoro | 4-1 | Chalatenango | Gam22 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 21:00 | Santa Tecla | 2-1 | Once Municipal | Gam22 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 21:00 | FAS | 0-1 | Municipal Limeño | Gam22 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 21:00 | Alianza | 4-3 | El Vencedor | Gam22 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 21:00 | Águila | 1-2 | Isidro Metapán | Gam22 | 3 | |||
Sun | 01.Dec.2019 - 21:00 | Sonsonate | 1-1 | Independiente | Gam22 | ||||
Apertura - Quarter-finals | |||||||||
Thu | 05.Dec.2019 - 01:15 | Santa Tecla | 3-0 | Municipal Limeño | |||||
Fri | 06.Dec.2019 - 01:15 | Águila | 1-0 | Sonsonate | |||||
Sun | 08.Dec.2019 - 01:00 | Sonsonate | 1-0 | Águila | |||||
Sun | 08.Dec.2019 - 20:30 | Municipal Limeño | 2-0 | Santa Tecla | |||||
Apertura - Semi-finals | |||||||||
Thu | 12.Dec.2019 - 01:15 | Sonsonate | 0-0 | Alianza | |||||
Fri | 13.Dec.2019 - 01:30 | Santa Tecla | 1-1 | FAS | 9 | ||||
Sun | 15.Dec.2019 - 21:00 | FAS | 0-0 | Santa Tecla | 4 | ||||
Sun | 15.Dec.2019 - 23:00 | Alianza | 4-1 | Sonsonate | |||||
Apertura - Final | |||||||||
Sun | 22.Dec.2019 - 21:00 | Alianza | 1-0 | FAS | |||||
Clausura | |||||||||
Sat | 18.Jan.2020 - 23:00 | Santa Tecla | 2-2 | Jocoro | Gam1 | ||||
Sun | 19.Jan.2020 - 00:30 | Chalatenango | 0-0 | Águila | Gam1 | ||||
Sun | 19.Jan.2020 - 00:30 | Sonsonate | 0-2 | El Vencedor | Gam1 | ||||
Sun | 19.Jan.2020 - 01:15 | Isidro Metapán | 1-3 | Alianza | Gam1 | ||||
Sun | 19.Jan.2020 - 21:00 | Municipal Limeño | 0-1 | FAS | Gam1 | ||||
Sun | 19.Jan.2020 - 21:15 | Independiente | 1-0 | Once Municipal | Gam1 | ||||
Wed | 22.Jan.2020 - 21:00 | Once Municipal | 2-1 | Municipal Limeño | Gam2 | ||||
Wed | 22.Jan.2020 - 21:15 | Jocoro | 0-0 | Isidro Metapán | Gam2 | ||||
Wed | 22.Jan.2020 - 21:30 | El Vencedor | 1-0 | Chalatenango | Gam2 | ||||
Thu | 23.Jan.2020 - 01:30 | Alianza | 2-2 | Sonsonate | Gam2 | ||||
Thu | 23.Jan.2020 - 21:00 | FAS | 2-0 | Santa Tecla | Gam2 | 8 | |||
Thu | 23.Jan.2020 - 21:15 | Águila | 0-0 | Independiente | Gam2 | ||||
Sun | 26.Jan.2020 - 00:30 | Chalatenango | 3-1 | Alianza | Gam3 | ||||
Sun | 26.Jan.2020 - 00:30 | Sonsonate | 3-2 | Jocoro | Gam3 | ||||
Sun | 26.Jan.2020 - 21:00 | Municipal Limeño | 2-0 | Águila | Gam3 | ||||
Sun | 26.Jan.2020 - 21:15 | FAS | 0-1 | Once Municipal | Gam3 | ||||
Sun | 26.Jan.2020 - 21:15 | Independiente | 0-0 | El Vencedor | Gam3 | ||||
Sun | 26.Jan.2020 - 22:30 | Santa Tecla | 0-0 | Isidro Metapán | Gam3 | 3 | |||
Sat | 01.Feb.2020 - 21:15 | Jocoro | 4-1 | Chalatenango | Gam4 | ||||
Sun | 02.Feb.2020 - 01:15 | Isidro Metapán | 1-0 | Sonsonate | Gam4 | ||||
Sun | 02.Feb.2020 - 21:00 | Once Municipal | 1-0 | Santa Tecla | Gam4 | ||||
Sun | 02.Feb.2020 - 21:15 | Águila | 1-0 | FAS | Gam4 | 2 | |||
Sun | 02.Feb.2020 - 21:15 | Alianza | 0-1 | Independiente | Gam4 | ||||
Sun | 02.Feb.2020 - 21:30 | El Vencedor | 1-1 | Municipal Limeño | Gam4 | ||||
Wed | 05.Feb.2020 - 21:15 | Once Municipal | 0-0 | Águila | Gam5 | 4 | |||
Wed | 05.Feb.2020 - 21:15 | FAS | 0-1 | El Vencedor | Gam5 | ||||
Wed | 05.Feb.2020 - 21:30 | Municipal Limeño | 2-2 | Alianza | Gam5 | ||||
Wed | 05.Feb.2020 - 21:30 | Independiente | 2-2 | Jocoro | Gam5 | ||||
Thu | 06.Feb.2020 - 00:30 | Chalatenango | 0-0 | Isidro Metapán | Gam5 | ||||
Thu | 06.Feb.2020 - 01:15 | Santa Tecla | 2-2 | Sonsonate | Gam5 | ||||
Sat | 08.Feb.2020 - 21:15 | Jocoro | 2-2 | Municipal Limeño | Gam6 | ||||
Sun | 09.Feb.2020 - 00:30 | Sonsonate | 1-1 | Chalatenango | Gam6 | ||||
Sun | 09.Feb.2020 - 01:00 | Alianza | 2-0 | FAS | Gam6 | ||||
Sun | 09.Feb.2020 - 01:15 | Isidro Metapán | 0-1 | Independiente | Gam6 | ||||
Sun | 09.Feb.2020 - 21:15 | Águila | 1-0 | Santa Tecla | Gam6 | ||||
Sun | 09.Feb.2020 - 21:30 | El Vencedor | 0-1 | Once Municipal | Gam6 | ||||
Sat | 15.Feb.2020 - 21:15 | Águila | 1-1 | El Vencedor | Gam7 | ||||
Sat | 15.Feb.2020 - 23:00 | Santa Tecla | 2-1 | Chalatenango | Gam7 | ||||
Sun | 16.Feb.2020 - 21:15 | FAS | 2-1 | Jocoro | Gam7 | ||||
Sun | 16.Feb.2020 - 21:15 | Municipal Limeño | 0-1 | Isidro Metapán | Gam7 | ||||
Sun | 16.Feb.2020 - 21:15 | Independiente | 1-1 | Sonsonate | Gam7 | ||||
Sun | 16.Feb.2020 - 21:30 | Once Municipal | 0-0 | Alianza | Gam7 | ||||
Sat | 22.Feb.2020 - 21:15 | Jocoro | 3-2 | Once Municipal | Gam8 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 00:30 | Chalatenango | 0-0 | Independiente | Gam8 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 01:00 | Alianza | 1-0 | Águila | Gam8 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 01:00 | Sonsonate | 0-3 | Municipal Limeño | Gam8 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 01:15 | Isidro Metapán | 0-1 | FAS | Gam8 | 2 | |||
Sun | 23.Feb.2020 - 21:30 | El Vencedor | 1-1 | Santa Tecla | Gam8 | ||||
Wed | 26.Feb.2020 - 20:30 | Municipal Limeño | 1-1 | Chalatenango | Gam9 | ||||
Wed | 26.Feb.2020 - 21:15 | Águila | 1-0 | Jocoro | Gam9 | ||||
Wed | 26.Feb.2020 - 21:15 | FAS | 0-1 | Sonsonate | Gam9 | ||||
Wed | 26.Feb.2020 - 21:30 | Once Municipal | 0-1 | Isidro Metapán | Gam9 | ||||
Thu | 27.Feb.2020 - 01:15 | Santa Tecla | 2-0 | Independiente | Gam9 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 21:15 | Jocoro | 2-3 | El Vencedor | Gam10 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 23:00 | Santa Tecla | 1-1 | Alianza | Gam10 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 00:30 | Chalatenango | 1-0 | FAS | Gam10 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 01:00 | Sonsonate | 1-2 | Once Municipal | Gam10 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 01:15 | Isidro Metapán | 1-0 | Águila | Gam10 | 2 | |||
Sun | 01.Mar.2020 - 21:15 | Independiente | 1-1 | Municipal Limeño | Gam10 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Primera Division - 2019/2020
- 76% 207 / 273 Games
- Home team wins 41.06%
- Draws 31.4%
- Away team wins 27.54%
- Over 1.5 67.63%
- Over 2.5 47.83%
- Over 3.5 25.6%
- Goals 504
- Goals /match 2.43
- Goals /match home 1.35
- Goals /match away 1.08
- Both teams score 51.21%
- Goals after 80' 15.67%
No tv schedule yet for US
(change)